Informácie o prudukte:
Kategória: Stany
Dodávateľ:Trimm
Cena:28.33 €

Zástena sa zipsom a oknom k Trimm Party Zástena k stanu PARTY, ktorá ho ľahko uzavrie a poskytne tak ochranu proti nepriazni počasia. Opratřena praktickým zipsom, ktorý umožňuje zástenu rozopnúť a vytvoriť tak vchod do stanu. Okno zaistí prísun svetla do stanu. Využiteľný napr. Pre garden party, poskytne ochranu pred ostrým slnkom a dažďom. Pri použití doplnkových zásten je možné dosiahnuť presnú tieňa a závetrí. Materiál: 100% PES, 2000 mm H2O Hmotnosť: 1.1 kg Stany » Príslušenstvo » Zástena sa zipsom a oknom k Trimm Party


 • Konektor k Trimm Party
  Konektor k Trimm Party

  Konektor k Trimm Party Prakotický konektor, ktorý umožní prepojenie dvoch stanov TRIMM PARTY a vytvorí tak nadštandardne priestranný..

  21.85 €
 • Stan Trimm One-DSL
  Stan Trimm One-DSL

  Stan Trimm One-DSL Použité materiály s nízkou hmotnosťou, jednoduchá a rýchla stavba predurčujú tento model k využitiu pre vysokohorskú..

  191.17 €
 • Stan Trimm Pack-DSL
  Stan Trimm Pack-DSL

  Stan Trimm Pack-DSL Ide o jeden z najľahších modelov na outdoorovom trhu. Je vyrobený z maximálne odľahčených a pritom veľmi odolných..

  108.89 €
 • Stanové durawrapové prúty Husky Bizón 3
  Stanové durawrapové prúty Husky Bizón 3

  Stanové durawrapové prúty Husky Bizón 3 Použitím Durawrap sa výrazne predlžuje ich životnosť a zvyšuje sa pevnosť i pružnosť. Majú..

  24.06 €
 • Stanové durawrapové prúty Husky Bizón 4
  Stanové durawrapové prúty Husky Bizón 4

  Stanové durawrapové prúty Husky Bizón 4 Stanové prúty ku stanu Bizon sú vyrobené z Durawrap, čo zabezpečuje ich nízku hmotnosť...

  24.06 €
 • Stanové durawrapové prúty Husky burton
  Stanové durawrapové prúty Husky burton

  Stanové durawrapové prúty Husky burton Stanové prúty ke stanu Burton sú vyrobené z durawrapu, ktorá zaručuje ich nízku hmotnosť. Použitie..

  16.02 €


© 2018 Športshop
Šport
Štýl
Šablóny vybavenia

Pozadie športových potrieb