Informácie o prudukte:
Kategória: Pláštěnky
Dodávateľ:TrekMates
Cena:15.50 €

Vrece na veci voděod. veľ. XXL TREKMATES Vodeodolný vrece TrekMates slúži ako doplnok vášho vybavenia do prírody a pomôže vám ochrániť čokoľvek čo potrebujete skryť, pRedovšetkým pred vodou - od telefónu a GPS počnúc až po celý batoh končiac. Je odolný proti vode, vybavený bezpečným uzatváraním a podlepenými švami. Je ľahký a odolný. parametre Materiál: polyester Farba: čierna objem: 40 l hmotnosť: 230 g rozmer: 34x50cm Brašne a ľadvinky » Príslušenstvo » Vrece na veci voděod. veľ. XXL TREKMATES


 • Relaxačné vzduchový vak YATE
  Relaxačné vzduchový vak YATE

  Relaxačné vzduchový vak YATE Ideálny ležadlo na chate, pláž, výlet alebo pre relaxáciu doma aj v práci, Jednoduché nafúknutie..

  27.11 €
 • Pláštenka na batoh DOLDY L čierna
  Pláštenka na batoh DOLDY L čierna

  Pláštenka na batoh DOLDY L čierna Silónový kryt v troch veľkostiach umožňuje dôkladnú ochranu ruksaku pred nepriaznivým počasím. ..

  13.17 €
 • Pláštenka na batoh DOLDY XL čierna
  Pláštenka na batoh DOLDY XL čierna

  Pláštenka na batoh DOLDY XL čierna Silónový kryt v troch veľkostiach umožňuje dôkladnú ochranu ruksaku pred nepriaznivým počasím. ..

  16.99 €
 • Prepravný vak na batoh DOLDY Cargobag čierny
  Prepravný vak na batoh DOLDY Cargobag čierny

  Prepravný vak na batoh DOLDY Cargobag čierny Prepravný vak na ruksak, ktorý ochráni vaše batožinu napr. V lietadle proti poškodeniu. ..

  22.05 €
 • Pláštenka nad batoh Ferrino CARRIER COVER
  Pláštenka nad batoh Ferrino CARRIER COVER

  Pláštenka nad batoh Ferrino CARRIER COVER Prakotická ochrana proti dažďu / vetru vhodná nielen pre model Wombat, ale aj Caribou a ďalšie..

  16.27 €
 • Taška Rafiki Roper Charcoal Gray
  Taška Rafiki Roper Charcoal Gray

  Taška Rafiki Roper Charcoal Gray Prakotický a odolný lanovak s veľkou oddeliteľnou plachtou s vodoodpudivým záterom, ktorý prispieva k..

  37.77 €


© 2018 Športshop
Šport
Štýl
Šablóny vybavenia

Pozadie športových potrieb