Informácie o prudukte:
Kategória: Spacáky
Dodávateľ:TrekMates
Cena:13.92 €

Vložka TrekMates POLYESTER / BAVLNA - Mummy Má niekoľko funkcií - slúžia ako dodatočné zateplenie, opatrenia proti zašpineniu, aby sa spacák nemusel často prať, pretože pranie znižuje jeho izolačné schopnosti a je tiež výborná ako hygienická vložka v prípade, že spíte pod erárnej dekou na chate. Vložka je vyrobená z príjemného materiálu, ktorý dobre dýcha a odvádza vlhkosť. Tvar múmie. Malé balenie a veľmi nízka hmotnosť Vám umožní brať vložku na každú túru do hôr. Dodávané v obale. Parametre Materiál: Polyester / bavlna Farba: modrá Rozmer: 230x80 cm Hmotnosť: 180 g Rozmer balenia: 13x7 cm Spacie vaky » Vložky a bivakovacia vreca » Vložka TrekMates POLYESTER / BAVLNA - Mummy


 • Vložka TrekMates MICRO FLEECE - Mummy
  Vložka TrekMates MICRO FLEECE - Mummy

  Vložka TrekMates MICRO FLEECE - Mummy Má niekoľko funkcií - slúžia ako dodatočné zateplenie, opatrenia proti zašpineniu, aby sa spacák..

  28.13 €
 • Bivakovací vrece TrekMates Standard
  Bivakovací vrece TrekMates Standard

  Bivakovací vrece TrekMates Standard Chráni proti vlhkosti, dažďu a špine, zvyšuje tepelný komfort. Membrána HIPORA má vodný stĺpec 3000..

  54.38 €
 • Spacie vrece Coleman Biker
  Spacie vrece Coleman Biker

  Spacie vrece Coleman Biker Ľahučký spací vak, navrhnutý tak, aby čo najlepšie vyhovoval pre letné cykloturistické putovanie, ale aj pri..

  52.46 €
 • Spacie vrece Husky Enjoy Long
  Spacie vrece Husky Enjoy Long

  Spacie vrece Husky Enjoy Long Ak sa chystáte na expedíciu do ťažkých klimatických podmienok, rozhodne si nezabudnite priBaliť tento spací..

  145.4 €
 • Spacák Husky Outdoor Maestro
  Spacák Husky Outdoor Maestro

  Spacák Husky Outdoor Maestro Štandardne použité výrobné materiály pre celú radu spacích vakov Husky Outdoor zaručujú nadštandardný..

  74.58 €
 • Spacie vrece Trimm Viper -14
  Spacie vrece Trimm Viper -14

  Spacie vrece Trimm Viper -14 Teplejšie model z kolekcie dekových spacích vakov Trimm VIPER. Sťahovacia kapucňa. Možno z neho ľahko vytvoriť..

  54.38 €


© 2018 Športshop
Šport
Štýl
Šablóny vybavenia

Pozadie športových potrieb