Informácie o prudukte:
Kategória: Spacáky
Dodávateľ:TrekMates
Cena:16.46 €

Vložka TrekMates POLYESTER / BAVLNA - Hoteliér Má niekoľko funkcií - slúžia ako dodatočné zateplenie, opatrenia proti zašpineniu, aby sa spacák nemusel často prať, pretože pranie znižuje jeho izolačné schopnosti a je tiež výborná ako hygienická vložka v prípade, že spíte pod erárnej dekou na chate. Vložka je vyrobená z príjemného materiálu, ktorý dobre dýcha a odvádza vlhkosť. Tvar obdĺžnik. Malé balenie a veľmi nízka hmotnosť Vám umožní brať vložku na každú túru do hôr. Dodávané v obale. Parametre Materiál: Polyester / bavlna Farba: modrá Rozmer: 206x74 cm Hmotnosť: 225 g Rozmer balenia: 13x7 cm Spacie vaky » Vložky a bivakovacia vreca » Vložka TrekMates POLYESTER / BAVLNA - Hoteliér


 • Spacák Husky Kids Magic Zelený
  Spacák Husky Kids Magic Zelený

  Spacák Husky Kids Magic Zelený Dômyselné riešenie tohto spacáku ponúka jeho využitie pre deti od útleho veku až po dorast. Túto možnosť..

  57.92 €
 • Spacie vrece Trimm Divan -28
  Spacie vrece Trimm Divan -28

  Spacie vrece Trimm Divan -28 Extra šírka a špeciálna konštrukcia prekonáva doterajšie predstavy o komforte spacích vakov. Umožnuje..

  64.50 €
 • Vložka TrekMates POLYESTER BAVLNA - Mummy
  Vložka TrekMates POLYESTER BAVLNA - Mummy

  Vložka TrekMates POLYESTER / BAVLNA - Mummy Má niekoľko funkcií - slúžia ako dodatočné zateplenie, opatrenia proti zašpineniu, aby sa..

  13.92 €
 • Vložka TrekMates MICRO FLEECE - Mummy
  Vložka TrekMates MICRO FLEECE - Mummy

  Vložka TrekMates MICRO FLEECE - Mummy Má niekoľko funkcií - slúžia ako dodatočné zateplenie, opatrenia proti zašpineniu, aby sa spacák..

  28.13 €


© 2018 Športshop
Šport
Štýl
Šablóny vybavenia

Pozadie športových potrieb