Informácie o prudukte:
Kategória: Florbalové vaky
Dodávateľ:Tempish
Cena:35.70 €

Vak Tempish CELEBRITY TEMPISH CELEBRITY organizer pre náročného hráča. Pohodlne a prehľadne umožní uložiť všetko čo hráč k svojmu výkonu potrebuje - 2 ks florbalových palíc, + obuv, dres, loptičky, jedlo, pitie, financie, mobil atď. Všetko oddelene a prehľadne! Výhodou je vysúvacia / zasúvacie vak na 2ks florbalových palíc. Taška s vonkajším vreckom na zips s vnútorným vakom na obuv a ďalšie vonkajšie vrecko s vakom na potraviny. Plochá menšie vonkajšie vrecko na drobnosti, zips - 17cm. Vnútri tašky organizéra je jedna prestaviteľná prepážka umožňujúca rozdelenie priestoru na dve samostatné časti a jedno vnútorné vrecko na zips pre uloženie cennejších drobností. Taška má tiež vnútorné sieťované vrecko pre uloženie fľaše. Ukladanie predmetov do tašky umožňuje veľkoplošný vstupný otvor. Nastaviteľný popruh na rameno s posuvnou výstelkou a dva krátke popruhy na prenos v ruke. Materiál: PVC600 * 600D (90% polyester / 10% PVC) Rozmer: 70 (125) x20x25cm     Florbal » Florbalové vaky » Vak Tempish CELEBRITY


 • Vak Tempish 2 na 3 ks florbalových palíc s vreckom
  Vak Tempish 2 na 3 ks florbalových palíc s vreckom

  Vak Tempish 2 na 3 ks florbalových palíc s vreckom Pre max.3 kusy o dĺžke do 105cm s bočnou menším vreckom a ramenným popruhom. Florbal »..

  20.04 €
 • Taška EXEL FUTURE TOOLBAG
  Taška EXEL FUTURE TOOLBAG

  Taška EXEL FUTURE TOOLBAG jednokomorová taška na florbalové vybavenie - hokejky, balóniky, oblečenie, doklady, jedlo atď. vnútri tašky je..

  75.90 €
 • Taška EXEL GIANT LOGO STICKBAG junior
  Taška EXEL GIANT LOGO STICKBAG junior

  Taška EXEL GIANT LOGO STICKBAG junior do tašky sa zmestia hokejky do dĺžky tyče 92 cm (103 cm s čepeľou) florbalová taška na 1-4 hokejky ..

  23.69 €
 • Vak na florbalové loptičky Tempish cent
  Vak na florbalové loptičky Tempish cent

  Vak na florbalové loptičky Tempish cent Rýchlouzáver pomocou šnúrky a sťahovacie poistky. Vak je vybavený popruhmi s nastaviteľnou dĺžkou..

  14.82 €
 • Vak Tempish SPACE New
  Vak Tempish SPACE New

  Vak Tempish SPACE New Pre hokejky, čepele, loptičky, dresy, uteráky, osobné doklady, ... Dve vonkajšie vrecká na zips 20x20cm a 25x20cm. Jedna..

  30.08 €
 • Florbalová taška OXDOG 2C STICKBAG junior orange green
  Florbalová taška OXDOG 2C STICKBAG junior orange green

  Florbalová taška OXDOG 2C STICKBAG junior orange / green Florbalová taška Oxdog 2C Stickbag Junior • juniorská praktická taška na 1-2..

  13.37 €


© 2018 Športshop
Šport
Štýl
Šablóny vybavenia

Pozadie športových potrieb