Informácie o prudukte:
Kategória: Florbalové vaky
Dodávateľ:Exel
Cena:59.84 €

Taška EXEL GIANT LOGO TOOLBAG dvojkomorová taška na florbalové vybavenie - hokejky, balóniky, oblečenie, doklady, jedlo atď. vnútri tašky je po jednej strane niekoľko vreciek zo sieťoviny a na druhej strane sú látkové vrecká tašku je možné nosiť v ruke alebo cez rameno TOOLBAG je dlhý 123cm, to znamená, že sa do neho bez problémov vojde aj najdlhšia hokejka označená 103cm (s čepeľou zhruba 114cm) Parametre: Hráč: senior Farba: čierna-neónovo oranžová Rozmer: 124 x 23 x 24 cm Počet komôr: 2 oddelené komory Florbal » Florbalové vaky » Taška EXEL GIANT LOGO TOOLBAG


 • Taška EXEL GIANT LOGO STICKBAG junior
  Taška EXEL GIANT LOGO STICKBAG junior

  Taška EXEL GIANT LOGO STICKBAG junior do tašky sa zmestia hokejky do dĺžky tyče 92 cm (103 cm s čepeľou) florbalová taška na 1-4 hokejky ..

  23.69 €
 • Vak na florbalové loptičky Tempish cent
  Vak na florbalové loptičky Tempish cent

  Vak na florbalové loptičky Tempish cent Rýchlouzáver pomocou šnúrky a sťahovacie poistky. Vak je vybavený popruhmi s nastaviteľnou dĺžkou..

  14.82 €
 • Vak Tempish SPACE New
  Vak Tempish SPACE New

  Vak Tempish SPACE New Pre hokejky, čepele, loptičky, dresy, uteráky, osobné doklady, ... Dve vonkajšie vrecká na zips 20x20cm a 25x20cm. Jedna..

  30.08 €
 • Florbalová taška OXDOG M4 TOOLBAG black
  Florbalová taška OXDOG M4 TOOLBAG black

  Florbalová taška OXDOG M4 TOOLBAG black Florbalová taška Oxdog M4 TOOLBAG senior • praktická taška z odolného Materiálu na všetko..

  39.36 €


© 2018 Športshop
Šport
Štýl
Šablóny vybavenia

Pozadie športových potrieb