Informácie o prudukte:
Kategória: Florbalové vaky
Dodávateľ:Exel
Cena:75.90 €

Taška EXEL FUTURE TOOLBAG jednokomorová taška na florbalové vybavenie - hokejky, balóniky, oblečenie, doklady, jedlo atď. vnútri tašky je po jednej strane niekoľko vreciek zo sieťoviny a na druhej strane sú látkové vrecká na zips dve oddelené vrecká na boku tašky TOOLBAG je možné po obvode celý rozopnúť tašku je možné nosiť v ruke alebo cez rameno, tiež ako batoh (popruhy pre nosenie na chrbte schované vo vrecku) TOOLBAG je dlhý 123cm, to znamená, že sa do neho bez problémov vojde aj najdlhšia hokejka označená 103cm (s čepeľou zhruba 114cm) Parametre: Hráč: senior Farba: čierna-neónovo oranžová Rozmer: 123 x 29 x 20 cm Počet komôr: 1 komora Florbal » Florbalové vaky » Taška EXEL FUTURE TOOLBAG


 • Taška EXEL GIANT LOGO STICKBAG junior
  Taška EXEL GIANT LOGO STICKBAG junior

  Taška EXEL GIANT LOGO STICKBAG junior do tašky sa zmestia hokejky do dĺžky tyče 92 cm (103 cm s čepeľou) florbalová taška na 1-4 hokejky ..

  23.69 €
 • Vak na florbalové loptičky Tempish cent
  Vak na florbalové loptičky Tempish cent

  Vak na florbalové loptičky Tempish cent Rýchlouzáver pomocou šnúrky a sťahovacie poistky. Vak je vybavený popruhmi s nastaviteľnou dĺžkou..

  14.82 €
 • Vak Tempish SPACE New
  Vak Tempish SPACE New

  Vak Tempish SPACE New Pre hokejky, čepele, loptičky, dresy, uteráky, osobné doklady, ... Dve vonkajšie vrecká na zips 20x20cm a 25x20cm. Jedna..

  30.08 €
 • Florbalová taška OXDOG 2C STICKBAG junior orange green
  Florbalová taška OXDOG 2C STICKBAG junior orange green

  Florbalová taška OXDOG 2C STICKBAG junior orange / green Florbalová taška Oxdog 2C Stickbag Junior • juniorská praktická taška na 1-2..

  13.37 €
 • Florbalová taška OXDOG M4 TOOLBAG black
  Florbalová taška OXDOG M4 TOOLBAG black

  Florbalová taška OXDOG M4 TOOLBAG black Florbalová taška Oxdog M4 TOOLBAG senior • praktická taška z odolného Materiálu na všetko..

  39.36 €


© 2018 Športshop
Šport
Štýl
Šablóny vybavenia

Pozadie športových potrieb