Informácie o prudukte:
Kategória: Stany
Dodávateľ:Husky
Cena:40.16 €

Stanové prúty Husky Sawaj 3 Stanové prúty ku stanu Sawaj 3 sú vyrobené z odľahčeného duralu, čo zaisťuje ich nízku hmotnosť a potom aj nízku hmotnosť stanu. Majú priemer 8,5 mm, v balení sú dva prúty o dĺžke 402 cm a prúty sú zložené z deviatich častí, ktoré spája pružné lanko v tele prútu. Špecifikácia: MATERIÁL Dural ROZMERY Priemer: 8,5 mm, Dĺžka: 2x 402 cm Stany » Stanové prúty » Stanové prúty Husky Sawaj 3


 • Stan Trimm Bivak
  Stan Trimm Bivak

  Stan Trimm Bivak Ľahký a jednoduchý stan s dvoma apsidami oslní najmä užívateľov, ktorí uprednostňujú nízku hmotnosť a jednoduchú..

  83.98 €
 • Stan Trimm Forester
  Stan Trimm Forester

  Stan Trimm Forester Vysokú stabilitu vo vetre zaistuje dôsledná konštrukcie krížená v dvoch bodoch. Podlepené švy. Materiál: ..

  103.10 €
 • Stan Pinguin Vega Extreme Green
  Stan Pinguin Vega Extreme Green

  Stan Pinguin Vega Extreme Green Je horskú variantom obľúbeného a mimoriadne tuhého stanu Vega. Počet osôb: 2 Počet vchodov: 2 Typ:..

  320.88 €
 • Stan Fjord Nansen Tolima III
  Stan Fjord Nansen Tolima III

  Stan Fjord Nansen Tolima III Stan má dva vchody a dve predsiene. Hmotnosť: 3,5 kg Výška spálne: 105 cm Rozmery vnútorného stanu: 215 x 165..

  321.24 €
 • Zástena k Trimm Party
  Zástena k Trimm Party

  Zástena k Trimm Party Využiteľný napr. Pre garden party, poskytne ochranu pred ostrým slnkom a dažďom. Pri použití doplnkových zásten je..

  21.85 €


© 2018 Športshop
Šport
Štýl
Šablóny vybavenia

Pozadie športových potrieb