Informácie o prudukte:
Kategória: Stany
Dodávateľ:Husky
Cena:32.09 €

Stanové prúty Husky Bigless Stanové prúty ku stanu Boston 6 sú vyrobené z Durawrap, čo zaisťuje ich nízku hmotnosť. Použitím Durawrap sa výrazne predlžuje ich životnosť a zvyšuje sa pevnosť i pružnosť. Majú priemer 11mm, v balení sú štyri prúty o dĺžkach 2x6420mm, 1x5670mm, 1x4980mm. Počet segmentov 3x11, 1x9 V prípade prasknutia sa tyčka z Durawrap neroztřepí po celej dĺžke, ale iba v bode zlomu a možno ju teda ďalej používať bez rizika poškodenia stanu alebo poranenia. Durawrap - špeciálna polyesterová fólia, ktorá sa aplikuje na jadro laminátové tyčky. Proti bežným laminátovým tyčkám sa použitím Durawrap výrazne predlžuje ich životnosť a zvyšuje pevnosť i pružnosť. MATERIÁL Durawrap ROZMERY 2x6420mm, 1x5670mm, 1x4980mm Stany » Stanové prúty » Stanové prúty Husky Bigless


 • Stanové prúty Husky BLARE
  Stanové prúty Husky BLARE

  Stanové prúty Husky BLARE Stanové prúty ku stanu Blare sú vyrobené z Durawrap, čo zabezpečuje ich nízku hmotnosť. Použitím Durawrap sa..

  24.06 €
 • Stanové prúty Husky BOSTON 8
  Stanové prúty Husky BOSTON 8

  Stanové prúty Husky BOSTON 8 Stanové prúty ku stanu Boston 8 sú vyrobené z Durawrap, čo zaisťuje ich nízku hmotnosť. Použitím Durawrap..

  48.15 €
 • Prístrešok Coleman Classic Awning
  Prístrešok Coleman Classic Awning

  Prístrešok Coleman Classic Awning Nastaviteľná výška a šírka podľa potreby. Prístreškom možno operatívne reagovať na konkrétne..

  61.41 €
 • Stan Husky Baron 4 zelený
  Stan Husky Baron 4 zelený

  Stan Husky Baron 4 zelený Ak cestujete často na bicykloch alebo plánujete uskutočniť dlhší treking, potom potrebujete stan, v ktorom pohodlne..

  205.30 €


© 2018 Športshop
Šport
Štýl
Šablóny vybavenia

Pozadie športových potrieb