Informácie o prudukte:
Kategória: Stany
Dodávateľ:Husky
Cena:20.04 €

Stanové prúty Husky BONELLI, BONELLI ARMY Stanové prúty ku stanu Bonelli sú vyrobené z Durawrap, čo zabezpečuje ich nízku hmotnosť. Použitím Durawrap sa výrazne predlžuje ich životnosť a zvyšuje sa pevnosť i pružnosť. Majú priemer 7,9 mm, v balení sú třii prúty o dĺžkach 2x4310mm, 1x4210mm. Počet segmentov 2x11, 1x10 V prípade prasknutia sa tyčka z Durawrap neroztřepí po celej dĺžke, ale iba v bode zlomu a možno ju teda ďalej používať bez rizika poškodenia stanu alebo poranenia. MATERIÁL Durawrap ROZMERY 2x4310mm, 1x4210mm Stany » Stanové prúty » Stanové prúty Husky BONELLI, BONELLI ARMY


 • Stanové prúty Husky BOSTON 8
  Stanové prúty Husky BOSTON 8

  Stanové prúty Husky BOSTON 8 Stanové prúty ku stanu Boston 8 sú vyrobené z Durawrap, čo zaisťuje ich nízku hmotnosť. Použitím Durawrap..

  48.15 €
 • Stan Coleman Track 3
  Stan Coleman Track 3

  Stan Coleman Track 3 Dvojprútová kopula má celkom jednoduchú stavbu, ale napriek tomu poskytuje vnútri komfort dvouplášťovýchstanů...

  75.86 €
 • Stan Husky Baron 4 zelený
  Stan Husky Baron 4 zelený

  Stan Husky Baron 4 zelený Ak cestujete často na bicykloch alebo plánujete uskutočniť dlhší treking, potom potrebujete stan, v ktorom pohodlne..

  205.30 €
 • Rodinný stan Pinguin Interval 6
  Rodinný stan Pinguin Interval 6

  Rodinný stan Pinguin Interval 6 Priestranný stan s variabilným usporiadaním dverí a veľmi priestrannou predsieňou má dostatok priestoru pre..

  412.61 €
 • Rodinný stan Pinguin Nimbus 3
  Rodinný stan Pinguin Nimbus 3

  Rodinný stan Pinguin Nimbus 3 Nosná konštrukcia tohto rodinného stanu skladajúci sa zo štyroch prútov, ktoré sa pretínajú v piatich bodoch..

  341.73 €
 • Rodinný stan Pinguin Nimbus 4
  Rodinný stan Pinguin Nimbus 4

  Rodinný stan Pinguin Nimbus 4 Nosná konštrukcia tohto rodinného stanu skladajúci sa zo štyroch prútov, ktoré sa pretínajú v piatich bodoch..

  365.10 €
 • Stan Pinguin BASE CAMP
  Stan Pinguin BASE CAMP

  Stan Pinguin BASE CAMP Konštrukcia zo štyroch prútov krížiacich sa v piatich bodoch je naviac mimoriadne tuhá a napriek svojej rozmernosťou..

  344.98 €


© 2018 Športshop
Šport
Štýl
Šablóny vybavenia

Pozadie športových potrieb