Informácie o prudukte:
Kategória: Steppery
Dodávateľ:Kettler
Cena:140.16 €

SIDESTEPPER s počítačom Kettler 7874-950 Stepper je spolu s rotopedom jedným z najstarších domácich cvičebných trenažérov. Pravidelným tréningom na stepperi môžete vylepšiť kondíciu, spáliť kalórie a súčasne posilňovať svaly nôh a zadočku. Sidestepper KETTLER umožňuje pohyb do strán, tento pohyb posilňuje okrem iného aj vnútornej a vonkajšej strany stehenných svalov. Sidestepper s tréningovým počítačom je ľahko skladovateľný, nenáročný a vďaka skvelému pomeru cena / výkon vhodný pre každodenné domáce tréning. tréningový počítač meria čas, počet krokov, frekvenciu šliapania a spotrebu energie systém odporu - hydraulické tlmiče rozmery stepperi (dx š xv): 47 x 33 x 22 cm max. zaťaženie: 120 kg Posilňovacie stroje » Steppery » SIDESTEPPER s počítačom Kettler 7874-950


 • Steper s madlami a twistrami Spokey COLUMN II
  Steper s madlami a twistrami Spokey COLUMN II

  Steper s madlami a twistrami Spokey COLUMN II Slúži ako univerzálna súprava pre posilňovanie stehien, zadku, bokov a paží. Vďaka svojim..

  140.24 €
 • Stepper s ramenami Spokey Nordic Walking II
  Stepper s ramenami Spokey Nordic Walking II

  Stepper s ramenami Spokey Nordic Walking II Stepper Nordic Walking s ramenami je multifunkčné zariadenie, ktoré umožňuje simultánne tréning..

  100.96 €
 • Stepper Spokey ESCALATOR II
  Stepper Spokey ESCALATOR II

  Stepper Spokey ESCALATOR II Nastaviteľnosť vysokomyseľných vodných bicyklov Funkcie počítača: čas, kalórie, scan, počet stepov / min,..

  71.61 €
 • Stepper Spokey Steppen s expandery
  Stepper Spokey Steppen s expandery

  Stepper Spokey Steppen s expandery tréningové gumy (expandery) v sade egulace výšky krokov unkcie počítača: čas, kalórie, scan, počet..

  94.18 €


© 2018 Športshop
Šport
Štýl
Šablóny vybavenia

Pozadie športových potrieb