Informácie o prudukte:
Kategória: Sacharidy a gainery
Dodávateľ:Amix
Cena:23.00 €

Amix Vitargo® Load pwd. Vitargo ® je patentovaná forma sacharidov. Vitargo ® bolo vyvinuté za účelom poskytnúť športovcom maximálnu možnú úroveň športového výkonu. Molekula Vitargo je takmer identická s molekulárnou štruktúrou svalového cukru glykogénu v ľudskom organizme. Obnovuje teda rýchlejšie zásoby glykogénu a vďaka svojej molekulárnej hmotnosti prechádza rýchlejšie žalúdkom ako väčšina iných sacharidov. Neobsahuje aspartam! Sladené značkovú sukralóza Splenda ®. Odporúčané dávkovanie: Jedna odmerka obsahuje cca 37,5 g prášku. Doporučenné dávkovanie je 1 odmerka namiešaná v 300ml studenej vody asi 30 min. pred fyzickým výkonom a ďalšie odmerka v priebehu dlhšie trvajúceho výkonu Balenie: 1000g 2000g Príchute: pomaranč citrón Doplnky výživy » Sacharidy a gainery » Amix Vitargo® Load pwd.


 • Amix CarboJet™ Basic 10 - Jahoda
  Amix CarboJet™ Basic 10 - Jahoda

  Amix CarboJet™ Basic 10 CarboJet ™ Basic je základným produktom radu CarboJet, ktorý sa vyznačuje vysokou kalorickou hodnotou,..

  27.00 €
 • Amix CarboJet™ Mass Pro 30 - Vanilka
  Amix CarboJet™ Mass Pro 30 - Vanilka

  Amix CarboJet™ Mass Pro 30 CarboJetTM Mass je špeciálny sacharidovo-proteínový práškový koncentrát, ktorý je určený najmä pre tých,..

  26.00 €


© 2018 Športshop
Šport
Štýl
Šablóny vybavenia

Pozadie športových potrieb