Taška na rám M-Wave Rotterdam L modrá

Taška na rám M-Wave Rotterdam L modrá
Do obchodu >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Cyklistika | Cyklistické tašky
Dodávateľ:M-Wave
Cena:6.9 €

Taška na rám M-Wave Rotterdam L je praktická taška vyrobená z odolného, voduodpuzujúceho materiálu. Na rám bicykla sa upevňuje pomocou 3 suchých zipsov. Vďaka tomu tu bude pevne držať aj pri agresívnejšom manévrovani. Taška je vybavená vnútorným polstrovaním a zosilneným dnom, a preto budú veci uložené vo vnútri v bezpečí. Navyše disponuje priehľadným vrchným vreckom pre smartphone, ktorý tak možno kontrolovať priamo počas jazdy. Praktickým doplnkom sú reflexné prvky zvyšujúce pasívnu bezpečnosť za zhoršených svetelných podmienok.Technický popis: upevnenie k rámu pomocou 3 suchých zipsov zosilnené dno vnútorná výstelka tlmiaca nárazy z voduodpudzujúceho materiálu vrchné vrecko na ovládanie zariadení z priehľadnej, vodeodolnej fólie vhodné pro všechny druhy iPhonov a smartphonov do veľkosti 5" vrátane reflexné postranné pruhy rozmery okienka pre smartphone: 12,3 x 7 cm rozmery: 17 x 8 x 8 cm


 • Taška na rám M-Wave Rotterdam L zelená
  Taška na rám M-Wave Rotterdam L zelená

  Taška na rám M-Wave Rotterdam L je praktická taška vyrobená z odolného, voduodpuzujúceho materiálu. Na rám bicykla sa upevňuje..

  6.9 €
 • Podsedlová brašna Tour de France
  Podsedlová brašna Tour de France

  Podsedlová brašna Tour de France s rýchloupínacím systémom Click Buckler, ku ktorému nepotrebujete žiadne náradie, je veľmi..

  5.4 €
 • Rámová brašna KELLYS TRIANGEL
  Rámová brašna KELLYS TRIANGEL

  Rámová brašna KELLYS TRIANGEL s objemom 0,6 l. Je vyrobená z polyesterového materiálu. Čierno-šedý design tašky je doplnený..

  6.1 €


© 2018 Športové vybavenie
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb