Stan FERRINO Sintesi 1 2018

Stan FERRINO Sintesi 1 2018
Do obchodu >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Outdoorové vybavenie | Stany
Dodávateľ:Ferrino
Cena:141.5 €

Stan FERRINO Sintesi 1 je nový model jednoplášťového ultraľahkého stanu s apsidou pre jednu osobu. Odvetrávanie je zabezpečené vchodom vybaveným moskytiérou a čelnou ventiláciou. Duralová konštrukcia stanu sa skladá z troch farebne rozlíšených tyčí pre jednoduchú stavbu. Medzi hlavné prednosti stanu FERRINO Sintesi 1 patrí regulácia vypínacích šnúr, vnútorné vrecká na uloženie osobných vecí a háčik na zavesenie svietidla. Použitý materiál je odolný voči svetlu, vetru a vlhkosti. Disponuje vodným stĺpcom 3 000 mm. Ferrino navyše ako jediný výrobca stanov garantuje hodnotu vodného stĺpca pre prelepené švy, na samotnej ploche je hodnota až 1,5x vyššia. Stan FERRINO Sintesi 1 je určený pre nenáročných užívateľov, ktorí uprednostňujú nízku hmotnosť a malé rozmery v zbalenom stave. Dodávaný je vrátane opravnej sady a transportného obalu.Technický popis: pre 1 osobu jednoplášťový model apsida vchod s moskytiérou perfektný ventilačný systém duralová konštrukcia alumíniové kolíky rýchla a jednoduchá stavba farebne ROZLÍŠENÉ tyče skvelá stabilita regulácia vypínacích šnúr ľahká konštrukcia vnútorné vrecká pre uloženie osobných vecí háčik na zavesenie svietidla transportný obal sada opravných tyčí súčasťou balenia objem: 0,6 m3 hmotnosť: 830 g (min), 990 g (max) vodný stĺpec: 3 000 mm rozmery: 235 x 100 x 80 cm rozmery zbaleného stanu: 14 x 30 cm materiál konštrukcia: Dural 7001 T6 (Scandium) vonkajší materiál: Polyester 50D vnútorný materiál: Polyester


 • Stan Yate Dacota
  Stan Yate Dacota

  Stan Yate Dacota je dvojplášťový stan pre 2 až 3 osoby so samonosnou konštrukciou a priestrannou predsieňou. Tá ponúka dostatok..

  122.5 €
 • Stan FERRINO Gobi 2
  Stan FERRINO Gobi 2

  Stan FERRINO Gobi 2 je dvojmiestny dvojplášťový stan, ktorý ponúka vysoký komfort pri Vašich outdoorových aktivitách. Stan má dva..

  133.8 €
 • Stan FERRINO Lightent 3 zelená
  Stan FERRINO Lightent 3 zelená

  Stan FERRINO LIGHTENT 3 je nový model dvojplášťového ultraľahkého stanu pre tri osoby s predsieňami. Stan má dva bočné vchody,..

  214.2 €
 • Stan FERRINO Lightent 3 červená
  Stan FERRINO Lightent 3 červená

  Stan FERRINO LIGHTENT 3 je nový model dvojplášťového ultraľahkého stanu pre tri osoby s predsieňami. Stan má dva bočné vchody,..

  214.2 €


© 2018 Športové vybavenie
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb