Stan FERRINO Atom 2 červená

Stan FERRINO Atom 2 červená
Do obchodu >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Outdoorové vybavenie | Stany
Dodávateľ:Ferrino
Cena:214.2 €

Stan FERRINO Atom 2 je ultraľahký stan pre dve osoby. Samonosná konštrukcia je tvorená z duralových prútov v kombinácii s najmodernejšími materiálmi. Aj napriek nízkej váhe je konštrukcia stanu veľmi pevná. Určite Vás ohromí dostatočne veľký priestor a ochrana proti nepriaznivým poveternostným podmienkam. Spálňa pre dve osoby susedí z oboch strán s predsieňami, ktoré sú vybavené bočnými vchodmi umiestnenými na opačných stranách. Medzi príslušenstvo stanu FERRINO Atom 2 patria vnútorné úložné vrecká na odloženie drobností, háčik na zavesenie svietidla, transportný obal a opravná sada tyčí. Kvalitné odvetrávanie je zaistené vstupnou miestnosťou, ventilačnými prieduchmi a moskytiérou, ktorú je možné plne otvoriť a založiť v špeciálnych vreckách. Stan FERRINO Atom 2 je skvelou voľbou aj pre veľmi náročných používateľov. Technický popis: pre 2 osoby 2 vchody 2 predsiene sieť proti hmyzu perfektný ventilačný systém rýchla a jednoduchá stavba skvelá stabilita ľahká konštrukcia priestranné úložné vrecká háčik na zavesenie svietidla transportný obal sada opravných tyčí súčasťou balenia objem: 1,4 m3 hmotnosť: 1,95 kg rozmery zbaleného stanu: 39 x 16 cm materiál konštrukcia: Dural vonkajší materiál: Termoizolačný Diamond polyester vnútorný materiál: Sieťovina    


 • Stan FERRINO Gobi 3
  Stan FERRINO Gobi 3

  Stan FERRINO Gobi 3 je trojmiestny dvojplášťový stan, ktorý ponúka vysoký komfort, ubytovanie mimo domova. Stan má dva vchody s..

  126.9 €
 • Pop-up stan Swiftfun
  Pop-up stan Swiftfun

  Pop-up stan Swiftfun ušetrí nielen čas, ale aj vaše nervy. Tento stan stačí vyhodiť do vzduchu, za pár sekúnd stan stojí a je..

  57.2 €
 • Stan Trimm Hudson
  Stan Trimm Hudson

  Stan Trimm Hudson je určený pre 3-4 osoby, disponuje klasickou konštrukciou a dostatočnou absidou pre pohodlné kempovanie. Jedná sa o..

  97.8 €
 • Set CampIn - stan, 2 podložky, 2 spacie vaky
  Set CampIn - stan, 2 podložky, 2 spacie vaky

  Outdoorový set Outdoor+ je sada zložená z kvalitného stanu pre 3 osoby, dvoch alu podložiek pre maximálnu tepelnú izoláciu voči..

  83.6 €


© 2018 Športové vybavenie
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb