Návleky FERRINO Nordend čierna - LXL

Návleky FERRINO Nordend čierna - LXL
Do obchodu >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie | Outdoorové oblečenie | Turistické návleky na topánky
Dodávateľ:Ferrino
Cena:29.8 €

Návleky FERRINO Nordend sú špičkové nepremokavé návleky z pevného a odolného materiálu. Vynikajúce vlastnosti a dokonalú odolnosť proti roztrhnutiu dodáva kombinácia polyamidu DuPont Cordura a polyesteru JaquardWeave. Vodeodolnosti napomáhajú aj kvalitné, podlepené švy. Zapínanie zaisťuje pevný suchý zips, ktorý je na oboch stranách zabezpečený cvokmi. Nasadzovanie a vyberanie je tak veľmi jednoduché aj v zimných rukaviciach. Popruh pod nohou je vyrobený z materiálu Hypalon firmy DuPont, ktorý je vysoko odolný voči predratiu a roztrhnutiu. Návleky FERRINO Nordend využijete pri rade outdoorových aktivít najmä v mokrých jesenných a zimných mesiacoch.Technický popis: nepremokavé návleky horné sťahovanie popruhom zapínanie suchým zipsom zaistenie cvočkami odolný popruh pod nohou materiál: JaquardWeave, DuPont Cordura, DuPont Hypalon hmotnosť: 270 g


 • Návleky FERRINO Nordend modrá - SM
  Návleky FERRINO Nordend modrá - SM

  Návleky FERRINO Nordend sú špičkové nepremokavé návleky z pevného a odolného materiálu. Vynikajúce vlastnosti a dokonalú..

  29.8 €
 • Návleky FERRINO Cervino s lankom
  Návleky FERRINO Cervino s lankom

  Návleky FERRINO Cervino s lankom sú praktické nepremokavé návleky s bočným uzatváraním na zips a cvoky. Návleky sú pre dokonalú..

  21.1 €
 • Návleky FERRINO Cervino čierna
  Návleky FERRINO Cervino čierna

  Návleky FERRINO Cervino sú praktické nepremokavé návleky s bočným uzatváraním na zips a cvoky. Návleky sú pre dokonalú fixáciu..

  15.6 €


© 2018 Športové vybavenie
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb