Kolobežka WORKER City červená - Záruka 5 rokov

Kolobežka WORKER City červená - Záruka 5 rokov
Do obchodu >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Cyklistika | Kolobežky
Dodávateľ:WORKER
Cena:102.5 €

Kolobežka WORKER City splňuje najvyšší štandard prevedenia bezpečnosti, vlastní certifikáty podliehajúce najprísnejším európskym normám EN-71 nemeckej skúšobne TÜV-GS. Konštrukčne veľmi stabilná a rýchla kolobežka vybavená pre rýchlu jazdu hliníkovými vypletenými 16 palcovými ráfikmy a slike plášťami pre minimálny odpor s kvalitnými hliníkovými čelusťovými brzdami V-brake vpredu aj vzadu pre väčší brzdný efekt. Kolobežka je vhodná na rovný povrch tak aj do mierneho terénu. Väčším rámom, nosnosťou aj možnosťou nastavenia výšky riadidiel je určená taktiež pre dospelých. Technický popis: oceľový predĺžený rám 16" nafukovacie kolesá s plášťami pre nízky odpor predné a zadné hliníková brzda V-Brake ľahké hliníkové ráfiky stredový náboj odporúčaná minimálna výška jazdca: 140 cm výška riadidiel min / max: 90/110 cm šírka riadidiel: 60 cm celková dĺžka: 145 cm dĺžka nášľapu: 35 cm výška nášľapu: 16 cm priemer kolies: 16" (406 mm) hmotnosť: 9,5 kg nosnosť: 100 kg


 • Kolobežka WORKER Plofi so svietiacimi kolieskami
  Kolobežka WORKER Plofi so svietiacimi kolieskami

  Kolobežka WORKER Plofi so svietiacimi kolieskami je kvalitná kolobežka vyrobená z odľahčenej zliatiny hliníka a s oceľovým..

  28.4 €
 • Kolobežka WORKER Amareli
  Kolobežka WORKER Amareli

  Kolobežka WORKER Amareli je vyrobená z odolného a zároveň ľahkého hliníka. Veľkostne je vhodná ako pre juniorov, tak pre..

  73.7 €
 • Detská trojkolobežka Frozen
  Detská trojkolobežka Frozen

  Detská trojkolobežka Frozen je stabilná a bezpečná kolobežka s tromi kolesami zaisťujúcimi rovnováhu. Jedná sa o veľmi ľahkú..

  25.4 €


© 2018 Športové vybavenie
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb