Basketbalová lopta Spalding Dallas Mavericks

Basketbalová lopta Spalding Dallas Mavericks
Do obchodu >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Loptové športy | Basketbal | Basketbalové lopty
Dodávateľ:Spalding
Cena:25.1 €

Basketbalová lopta Spalding Dallas Mavericks je skvelá streetová lopta. Práve vďaka výrobe z odolného gumového materiálu je ideálna predovšetkým na tvrdé vonkajšie povrchy. Jej povrch veľmi dobre priľne k pokožke rúk, poskytuje výbornú priľnavosť a kontrolu, a vy si tak budete môcť vychutnať hru. Navyše disponuje logom a dizajnom známeho tímu z americkej NBA a tak bude aj perfektným darčekom pre každého basketbalového nadšenca.Technický popis: vysoká odolnosť poskytuje dobrú priľnavosť a kontrolu skvele sa drží v rukách veľké logo klubu Dallas Mavericks (NBA) syntetický náter materiál: guma veľkosť: 7 určená pre vonkajšie hranie na tvrdom povrchu poznámka: lopta je dodávaná vo vyfúknutom stave


 • Basketbalová lopta Meteor Layup 7
  Basketbalová lopta Meteor Layup 7

  Basketbalová lopta Meteor Layup 7 je ideálna lopta pre tréning všetkých úrovní basketbalu. Táto lopta je vyrobená z gumového..

  8.7 €
 • Basketbalová lopta Meteor Layup 6
  Basketbalová lopta Meteor Layup 6

  Basketbalová lopta Meteor Layup 6 je ideálna lopta pre tréning všetkých úrovní basketbalu. Táto lopta je vyrobená z gumového..

  8.7 €
 • Basketbalová lopta Spartan Game Master
  Basketbalová lopta Spartan Game Master

  Basketbalová lopta Game Master je vynikajúca súťažná lopta pre basketbalové stretnutia. Táto lopta je vyrobená kombináciou nylonu..

  14.2 €


© 2018 Športové vybavenie
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb