ZAJO Venture +5 Long

ZAJO Venture +5 Long
Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Outdoor | Spacáky
Dodávateľ:Zajo
Cena:69,90 €

Priedušný, múmiový spací vak ZAJO na všestranné použitie. Perfektný spoločník na leto s funkčnou mäkkou výplňou. Spací vak ZAJO Venture +5 je jednoduchý, robustný, všestranný a spĺňa všetky dôležité funkcie. Použité materiály ukážu svoje silné stránky v teplejších klimatických podmienkach. Jednoducho sa ošetrujú, izolujú aj za vlhka, sú priedušné, rýchlo-schnúce a odolné. Syntetická výplň je vyrobená z high-tech dutých vlákien, ktoré ponúkajú vysokú izoláciu a dlhotrvajúci výkon. Spacie vaky Venture majú dlhý dvojcestný zips s vnútornou klopou zabraňujúcou zadrhávaniu zipsu. Vysoko výkonná výplň LoftPlus a tepelný golier udržia telesné teplo po dlhú dobu. Kľúče, telefón alebo vreckovky hravo schováš vo vnútornom vrecku. Všetky sťahovacie gumičky sú ľahko ovládateľné jednou rukou. Tento spací vak ZAJO je určený na používanie v lete, alebo ako spodná vrstva v systéme vrstvenia spacích vakov po celý rok. Test normou EN 13537:2012. 1-vrstvová konštrukcia Šikmo uložený YKK zips sa nedotýka tela počas spánku na boku a ľahšie sa s ním manipuluje Komfort zabezpečuje prekrytý vrch zipsu. Dvojcestný YKK zips umožňuje otvorenie a vetranie spacieho vaku aj zospodu. Zips je možné dolu roztvoriť a tým spací vak dôkladne vyvetrať a vysušiť. Zips je vybavený spodnou bezpečnostnou klopou. ktorá zabráni nechcenému úplnému otvoreniu. 3D klopa pozdĺž zipsu zabráni úniku tepla. 3D tvarovaný golier je vybavený suchými zipsami po stranách môžete ho nimi oddeliť. alebo spojiť do jedného celku. Sťahovanie vnútorného goliera je rozdelené a umožňuje prispôsobiť zvlášť hornú a zvlášť dolnú časť. Sťahovanie otvoru kapucne. Všetky sťahovacie gumičky sú prístupné aj zvnútra spacieho vaku. Očká na spodnej strane spacieho vaku na zavesenie. Vnútorné vrecko na MP3 prehrávač. Mobil. GPS a podobne. Dodávaný s kompresným obalom


 • Spacák dekový Husky Kids Galy -5°C zelená
  Spacák dekový Husky Kids Galy -5°C zelená

  Posledný z rady Weekend je dekový dvojvrstvový prešívaný spací vak Husky Kids Galy určený pre mladších uživateľov. Tento spací vak ponúka veľký priestor..

  49,50 €
 • Detský spacák Husky Kids Milen -5°C modrá
  Detský spacák Husky Kids Milen -5°C modrá

  Novinka medzi detskými spacákmi - deková varianta Husky Kids Milen v dvoch veselých farbách. Náplň: 2x150g/m2 Hollowfibre, 4-kanálikové Konštrukcia:..

  40,50 €
 • Spacák Husky Mini 0°C NEW oranžová
  Spacák Husky Mini 0°C NEW oranžová

  Spacák Husky Mini je špeciálne vyvinutý model spacieho vaku Husky pre cykloturistov. Mini je najľahší a najmenší zo všetkých spacákov Husky. Náplň: 1 x..

  58,50 €


© 2018 Vyberte si z viac ako 37400 produktov v kategórii Šport a fitness
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb