Stan Family Husky Brozer 5 tm.zelená

Stan Family Husky Brozer 5 tm.zelená
Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Outdoor | Stany
Dodávateľ:Husky
Cena:229,50 €

Stan HUSKY Brozer 5 poslúži dobre nie len na víkendové výlety. Stan pre 5 osôb ponúka komfortný priestor na nocľaženie a zároveň ľahký úkryt v predsieni stanu. Rozmery: (Š × D × V ) 340 × 440 × 160 cm Rozmery: (zbalený stan) 65 x 24 cm Hmotnosť: min./celková 9 kg / 9,6 kg Konštrukcia: dvojplášt'ový samonosný stan s vonkajšou konštrukciou Vonkajší stan: 190T Polyester, PU záter 3000mm/cm², podlepené švy Vnútorný stan: priedušný Nylon 190T+ siet'ová moskytiéra, 1 spálňa Podlážka: 195T Polyester, PU záter 5000mm/cm², podlepené švy Nosné prúty: zosilnené durawrapové tyče o priemere 11mm Príslušenstvo: sada oceľových kolíkov, opravárenský set, kompresný obal VYUŽITIE Je vhodný na akékoľvek kempovanie s rodinou či priateľmi. Brozer 5 je dvojplášťový stan s vonkajšou konštrukciou 190 T Polyester, priedušný Nylon 190 T, sieťová moskytiéra, durawrapové prúty o priemere 11 mm HLAVNÉ PREDNOSTI 5 osôb Durawrapové tyčky Certifikácie stanov UV ochrana UV ochrana dvojplášťový stan so samonosnou konštrukciou durawrapové prúty o priemere 11 mm opravárenský set podlepené švy


 • Stan Family Husky Brozer 5 sv. zelená
  Stan Family Husky Brozer 5 sv. zelená

  Stan HUSKY Brozer 5 poslúži dobre nie len na víkendové výlety. Stan pre 5 osôb ponúka komfortný priestor na nocľaženie a zároveň ľahký úkryt v predsieni..

  229,50 €
 • NIMBUS Samorozkladací plážový paravan *
  NIMBUS Samorozkladací plážový paravan *

  Pohodlný, ľahký paravan chráni pred vetrom a slnkom. Rozkladá sa sám v priebehu niekoľkých sekúnd. Jeho zloženie je jednoduché a rýchle. Stan je..

  18,90 €
 • Stan ZAJO Montana 2 Tent
  Stan ZAJO Montana 2 Tent

  Jeden z našich najpredávanejších stanov, poskytuje priestor na spanie pre dve osoby. Vďaka vysokému vodnému stĺpcu vás ochráni pred prípadným dažďom. Stan..

  69,90 €
 • Stan ZAJO Norsk 2 Neo Tent
  Stan ZAJO Norsk 2 Neo Tent

  Jeden z našich najpredávanejších stanov, poskytuje priestor na spanie pre dve osoby. Vďaka vysokému vodnému stĺpcu vás ochráni pred prípadným dažďom...

  119,90 €
 • Stan ZAJO Lapland 2 Tent
  Stan ZAJO Lapland 2 Tent

  Ľahký a stabilný tunelový stan ZAJO s optimálnou výškou vnútorného stanu a veľkou predsieňou. Jednoducho sa rozkladá, je dobre vetrateľný a má množstvo..

  149,90 €


© 2018 Vyberte si z viac ako 37400 produktov v kategórii Šport a fitness
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb