Skateboard Shade 79x19 cm*

Skateboard Shade 79x19 cm*
Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Skateboardy | Skateboardy
Dodávateľ:Spokey
Cena:45,99 €

Skateboard Spokey SHADE je určený pre najnáročnejších užívateľov, ktorí aj pre rekreačnú jazdu volí vysokú kvalitu výrobku a originálny dizajn. KVALITA Na naše produkty kladieme veľmi vysoké nároky, z toho dôvodu dbáme na to, aby na ich výrobu boli použité materiály najvyššej kvality. Vieme, že je dôležité sa odlíšiť, preto kladieme zvláštny dôraz originálnemu a vypracovanému dizajnu. Skateboardy Spokey sú vyrobené v súlade s najnovšími trendmi a najmodernejšími farbami. TECHNOLÓGIE A VÝHODY Dosky Spokey sú vyrobené zo 7 vrstiev kanadského javora najvyššej kvality, ktorý vyniká vysokou odolnosťou, pružnosťou a životnosťou. Jednotlivé vrstvy sú spojené metódou coldpress (lisované a lepené pri izbovej teplote). Vďaka tomu sú oveľa trvácnejšie a nerozvrstvují sa. Grafika modelu SHADE je rezaná laserom, zaručuje tak precízne prevedenie. Vďaka mierne ohnutým hranám (concave), doska lepšie priľne k zemi a vďaka tomu je doska oveľa stabilnejší a uľahčuje prevedenie trikov. Skateboard SHADE je ľahký, pevný a vďaka kvalitným trekom vydrží každý tvrdý dopad. Kolieska sú výborne priľnavé na akomkoľvek povrchu a spoločne s ložiskami ABEC7 2RS zaručujú vynikajúce vlastnosti aj pri tých najextrémnejších jazdách. Ložiská z uhlíkovej ocele. ABEC 1, 3, 5, 7, 9 je norma definujúce presnosť, s akou boli vyrobené ložiská, ktorá určuje plynulosť točenie a dosiahnutú rýchlosť. Ložiská ABEC7 2RS Carbon zaručujú vysokú presnosť, dlhú životnosť a vysokú rýchlosť jazdy. Kanadský javor používaný na výrobu skateboardových dosiek sa vyznačuje najvyššou kvalitou a trvanlivosťou. Vysoko kvalitné vystužený protišmykový grip o váhe 80S. Pozdĺžny ohyb dosky zvyšuje jej pevnosť a uľahčuje vykonávanie trikov. Gumičky na skateboardových truckách sú vyrobené pre stredne pokročilých alebo pokročilých osoby alebo pre osoby s vyššou váhou. URČENÉ Ideálne pre skoky na U-rampe, jazdu v skateparku alebo dopravný prostriedok pre mesto i park. Parametre: doska: 7-vrstiev kanadského javora, coldpress concave: hlboký rozmer: 79x19cm ložiská: ABEC7 2RS kolieska: 51x30 mm trucky: 5 "Champion, lakované gumičky: PU 98A grip: spevnená protišmyková páska 80S max. váha užívateľa: 100 kg


 • FLOYD Skateboard 80 x 20 cm*
  FLOYD Skateboard 80 x 20 cm*

  Skateboard Spokey FLOYD je určený pre najnáročnejších užívateľov, ktorí aj pre rekreačnú jazdu volí vysokú kvalitu výrobku a originálny..

  42,99 €
 • GOSH Skateboard 77,5 x 20 cm*
  GOSH Skateboard 77,5 x 20 cm*

  Skateboard Spokey GOSH je určený pre užívateľov, ktorí aj pre rekreačnú jazdu volí vysokú kvalitu výrobku a originálny dizajn. KVALITA Na naše produkty..

  33,99 €
 • MAGMA Skateboard 78,7 x 20 cm*
  MAGMA Skateboard 78,7 x 20 cm*

  Doska skateboardu je vyrobená z 9 vrstiev javorového dreva, vyznačuje sa kvalitou a životnosťou. Použité ložiská ABEC3 - kvalitné ložiská, zabezpečujú..

  30,99 €
 • GIRDER Skateboard 78,7 x 20 cm*
  GIRDER Skateboard 78,7 x 20 cm*

  Skateboard je vyrobený z 9 vrstiev javorového dreva - vyznačuje sa vysokou kvalitou a trvanlivosťou. Vhodný pre malých začínajúcich skateboardistov a..

  23,99 €


© 2018 Vyberte si z viac ako 37400 produktov v kategórii Šport a fitness
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb