Posilňovacia veža FINNLO MAXIMUM M5

Posilňovacia veža FINNLO MAXIMUM M5
Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Posilňovacie stroje a trenažéry | Posilňovacie veže | Posilňovacie veže s tehličkami
Dodávateľ:Finnlo Maximum
Cena:5299,00 €

Posilňovacia veža FINNLO MAXIMUM M5 multi - gym s rovhovým riešením je ideálny prostriedok k náprave svalovej nerovnováhy a vytvarovaniu dokonalej súmernej stavby tela. Dva 96 kg záťažové stĺpce so 100 kg ťahom na dvoch nezávislých pozíciach. To je FINNLO MAXIMUM M5 . Ideálny tvar písmena L zapadne do každej miestnosti a minimalizuje priestorové nároky na minimum. Multi - gym ponúka vysoko kvalitnú oceľovú konštrukciu s nylonovými kladkami a lankami, ktoré môžu niesť až jednu tonu a presnými guličkovými ložiskami pre neuveriteľne hladké ťahanie. FINNLO MAXIUMUM M5 multi - telocvičňa je vyrobená z veľmi odolnej ocele potiahnutej elektrostatickým lakovaním vysoko kvalitným a vysoko odolným práškom. Farebne zladená a ergonomická sedačka môže byť upravená tak , aby sa zmestili všetci užívatelia. Na tejto posilňovacej veži môžu cvičiť hneď 2 osoby, nezávisle na sebe. Rozmery posilňovacej veže sú 254x260x216 cm, vyžaduje priesto 300x290x220 cm pre optimálne prevedenie cvikov. FINNLO MAXIMUM M5 vám pomôže dosiahnuť tieto ciele: Muži : Široký , svalnatý trup tvaru V Ženy : Pekne tvarovanésvalstvo trupu Muži : Silné , definované ramená Ženy : Pekne tvarované ramená Muži : Svalnaté paže Ženy : Optimálne tvarované paže Muži : Svalnaté nohy Ženy : Presne definované svalstvo Možnosť cvičiť viac ako 60 cvikov Maximálna hmotnosť závaží : 2 x 96 kg Odpružená komfortná sedačka Kladky sú vybavené guličkovými ložiskami pre hladký chod Lanká dimenzované na maximálne zaťaženie 1.000 kg Viacnásobné nastaviteľná chrbtová opierka Sedadlo : nastaviteľné Bench press : áno Motýlik (butterfly) : áno Biceps : áno Triceps : áno Veslovanie : áno Ťah na brucho : áno Leg press : nie Praxou sme si overili, aké ťažké je byť tým posledným predajným článkom, ktorý je odkázaný na možnostiach svojich dodávateľov. Neraz sme museli klientov sklamať a z toho sme rozhodne nemali radosť.Preto sme sa rozhodli zabezpečovať si tovar priamo od zahraničných výrobcov. Presvedčili sme ich o úprimnosti svojho záujmu a dnes sme exkluzívnymi distribútormi viacerých svetových značiek na Slovensku. Tak je tomu aj v prípade značky FINNLO MAXIMUM. V praxi to znamená, že s najväčšou pravdepodobnosťou všetky produkty tejto značky, ktoré sa predávajú na Slovensku prešli našimi rukami. Nemusíte ísť preto zbytočne obchádzkou cez viacerých predajcov, ale môžete ísť priamo k zdroju.


 • Posilňovacia veža FINNLO MAXIMUM M3
  Posilňovacia veža FINNLO MAXIMUM M3

  Posilňovacia veža FINNLO MAXIMUM M3 multi - gym ponúka viac než 40 cvikov na profesionálnej úrovni. Umožňuje tréning celého tela v tej najlepšej kvalite...

  3499,00 €
 • Posilňovacia veža BODY SOLID Fusion 600-3 - 140 kg závaží
  Posilňovacia veža BODY SOLID Fusion 600-3 - 140 kg závaží

  Posilňovacia veža BODY SOLID Fusion 600/3 má všetko, čo má kvalitná posilňovacia veža mať, v kompaktom a funkčnom dizajne v klubovej kvalite. Oproti modelu..

  3250,00 €
 • Posilňovacia veža BODY SOLID G9S
  Posilňovacia veža BODY SOLID G9S

  Posilňovacia veža BODY SOLID G9S Posilňovacia veža BODY SOLID G9S je vyrobená v klubovej kvalite a môžu na nej cvičiť 3 osoby nezávisle na sebe (s..

  4195,00 €
 • Posilňovacia veža BODY SOLID G10B
  Posilňovacia veža BODY SOLID G10B

  Posilňovacia veža BODY SOLID G10B je vyrobená v klubovej kvalite a môžu na nej cvičiť 2 osoby nezávisle na sebe. Zosilnený profil 5x7,5 cm je špičkou vo svojej..

  4195,00 €


© 2018 Vyberte si z viac ako 37400 produktov v kategórii Šport a fitness
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb