Posilňovacia veža FINNLO MAXIMUM M3

Posilňovacia veža FINNLO MAXIMUM M3
Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Posilňovacie stroje a trenažéry | Posilňovacie veže | Posilňovacie veže s tehličkami
Dodávateľ:Finnlo Maximum
Cena:3499, €

Posilňovacia veža FINNLO MAXIMUM M3 multi - gym ponúka viac než 40 cvikov na profesionálnej úrovni. Umožňuje tréning celého tela v tej najlepšej kvalite. Kompletné fitness štúdio, ktoré zaberá iba 2 m2 , a umožní Vám pracovať so závažím až do hmotnosti 96 kg , takže je ideálne aj pre náročných užívateľov. Je vybavené vysoko kvalitnou oceľovou konštrukciou s nylonovými kladkami a lankami, ktoré môžu niesť až jednu tonu a spolu s presnými guličkovými ložiskami umožňujú neuveriteľne hladké ťahanie . FINNLO MAXIMUM M3 je odolná a robustná multi - telocvičňa s elegantným moderným dizajnom, ktorá Vás bude vždy inšpirovať trénovať . FINNLO MAXIUMUM M3 multi - telocvičňa je vyrobená z veľmi odolnej ocele potiahnutej vysoko kvalitným a odolným práškom v elegantnom a modernom grafite alebo v čiernom prevedení . Precízne guličkové ložiská na kladkách zabezpečia neuveriteľne plynulý a tichý pohyb . Ergonomický sedák sa môže upravovať aj výškove , čo zaisťuje pohodlnú a stabilnú polohu pri cvičení. Chrbticu podporujúce operadlo možno nastaviť v zvislom smere. Závažia : 20 ks platní po 4,5 kg Maximálna záťaž : 96kg Profesionálne kvalitné zakopávanie a predkopávanie - rýchle prestavenie Komfortné sedadlo s premennou výškou Kladky sú vybavené guličkovými ložiskami pre hladký pohyb Sedadlo : nastaviteľné Bench press : áno Motýlik : áno Bicepsový zdvih : áno Triceps : áno Leg press : nie Praxou sme si overili, aké ťažké je byť tým posledným predajným článkom, ktorý je odkázaný na možnostiach svojich dodávateľov. Neraz sme museli klientov sklamať a z toho sme rozhodne nemali radosť.Preto sme sa rozhodli zabezpečovať si tovar priamo od zahraničných výrobcov. Presvedčili sme ich o úprimnosti svojho záujmu a dnes sme exkluzívnymi distribútormi viacerých svetových značiek na Slovensku. Tak je tomu aj v prípade značky FINNLO MAXIMUM. V praxi to znamená, že s najväčšou pravdepodobnosťou všetky produkty tejto značky, ktoré sa predávajú na Slovensku prešli našimi rukami. Nemusíte ísť preto zbytočne obchádzkou cez viacerých predajcov, ale môžete ísť priamo k zdroju.


 • Posilňovacia veža FINNLO MAXIMUM M5
  Posilňovacia veža FINNLO MAXIMUM M5

  Posilňovacia veža FINNLO MAXIMUM M5 multi - gym s rovhovým riešením je ideálny prostriedok k náprave svalovej nerovnováhy a vytvarovaniu dokonalej súmernej..

  5299, €
 • Posilňovacia veža inSPORTline Profigym C50
  Posilňovacia veža inSPORTline Profigym C50

  Posilňovacia veža inSPORTline Profigym C50 je kvalitná multifunkčná veža, ktorá ponúka viac ako 100 rôznych cvikov s efektívnym precvičením celého tela...

  485,5 €
 • Posilňovacia veža inSPORTline ProfiGym C90
  Posilňovacia veža inSPORTline ProfiGym C90

  Posilňovacia veža inSPORTline ProfiGym C90 je multifunkčná veža, ktorá ponúka viac ako 100 rôznych cvikov s efektívnym precvičením celého tela. Oceľová..

  761,4 €
 • Posilňovacia veža inSPORTline Profigym C100
  Posilňovacia veža inSPORTline Profigym C100

  Posilňovacia veža inSPORTline Profigym C100 je multifunkčná veža, ktorá ponúka viac ako 100 rôznych cvikov s efektívnym precvičením celého tela. Robustná..

  1016, €


© 2018 Vyberte si z viac ako 37400 produktov v kategórii Šport a fitness
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb