Posilňovacia veža FINNLO MAXIMUM M3

Posilňovacia veža FINNLO MAXIMUM M3
Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Posilňovacie stroje a trenažéry | Posilňovacie veže | Posilňovacie veže s tehličkami
Dodávateľ:Finnlo Maximum
Cena:3499,00 €

Posilňovacia veža FINNLO MAXIMUM M3 multi - gym ponúka viac než 40 cvikov na profesionálnej úrovni. Umožňuje tréning celého tela v tej najlepšej kvalite. Kompletné fitness štúdio, ktoré zaberá iba 2 m2 , a umožní Vám pracovať so závažím až do hmotnosti 96 kg , takže je ideálne aj pre náročných užívateľov. Je vybavené vysoko kvalitnou oceľovou konštrukciou s nylonovými kladkami a lankami, ktoré môžu niesť až jednu tonu a spolu s presnými guličkovými ložiskami umožňujú neuveriteľne hladké ťahanie . FINNLO MAXIMUM M3 je odolná a robustná multi - telocvičňa s elegantným moderným dizajnom, ktorá Vás bude vždy inšpirovať trénovať . FINNLO MAXIUMUM M3 multi - telocvičňa je vyrobená z veľmi odolnej ocele potiahnutej vysoko kvalitným a odolným práškom v elegantnom a modernom grafite alebo v čiernom prevedení . Precízne guličkové ložiská na kladkách zabezpečia neuveriteľne plynulý a tichý pohyb . Ergonomický sedák sa môže upravovať aj výškove , čo zaisťuje pohodlnú a stabilnú polohu pri cvičení. Chrbticu podporujúce operadlo možno nastaviť v zvislom smere. Závažia : 20 ks platní po 4,5 kg Maximálna záťaž : 96kg Profesionálne kvalitné zakopávanie a predkopávanie - rýchle prestavenie Komfortné sedadlo s premennou výškou Kladky sú vybavené guličkovými ložiskami pre hladký pohyb Sedadlo : nastaviteľné Bench press : áno Motýlik : áno Bicepsový zdvih : áno Triceps : áno Leg press : nie Praxou sme si overili, aké ťažké je byť tým posledným predajným článkom, ktorý je odkázaný na možnostiach svojich dodávateľov. Neraz sme museli klientov sklamať a z toho sme rozhodne nemali radosť.Preto sme sa rozhodli zabezpečovať si tovar priamo od zahraničných výrobcov. Presvedčili sme ich o úprimnosti svojho záujmu a dnes sme exkluzívnymi distribútormi viacerých svetových značiek na Slovensku. Tak je tomu aj v prípade značky FINNLO MAXIMUM. V praxi to znamená, že s najväčšou pravdepodobnosťou všetky produkty tejto značky, ktoré sa predávajú na Slovensku prešli našimi rukami. Nemusíte ísť preto zbytočne obchádzkou cez viacerých predajcov, ale môžete ísť priamo k zdroju.


 • Posilňovacia veža FINNLO MAXIMUM FT2 s lavicou
  Posilňovacia veža FINNLO MAXIMUM FT2 s lavicou

  Posilňovacia veža od nemeckého výrobcu FINNLO MAXIMUM FT2 je skvostom pre Vašu domácu posilňovňu. Precízny dizajn navrhnutý v Nemecku s dokonalým spracovaním..

  4490,00 €
 • Posilňovací stroj BODY SOLID EXM4000S
  Posilňovací stroj BODY SOLID EXM4000S

  Body Solid EXM4000S Fitness stroj BODY SOLID EXM4000S je multifunkčný posilňovací stroj pre 3 osoby. Nezávislé stanovištia umožňujú komplexné precvičenie..

  7295,00 €
 • Posilňovacia veža BODY SOLID Fusion 600-2
  Posilňovacia veža BODY SOLID Fusion 600-2

  Posilňovacia veža BODY SOLID Fusion 600 má všetko, čo má kvalitná posilňovacia veža mať, v kompaktom a funkčnom dizajne v klubovej kvalite. Pri navrhovaní..

  2850,00 €
 • Posilňovacia veža BODY SOLID Fusion 600-3 - 140 kg závaží
  Posilňovacia veža BODY SOLID Fusion 600-3 - 140 kg závaží

  Posilňovacia veža BODY SOLID Fusion 600/3 má všetko, čo má kvalitná posilňovacia veža mať, v kompaktom a funkčnom dizajne v klubovej kvalite. Oproti modelu..

  3250,00 €
 • Posilňovacia veža BODY SOLID G6B
  Posilňovacia veža BODY SOLID G6B

  Posilňovacia veža BODY SOLID G6B Body-Solid G6B bol ohodnotený Consumer Guide® ako BEST BUY, teda najvýhodnejšia kúpa v danej cenovej kategórii. Body Solid..

  2495,00 €
 • Posilňovacia veža BODY SOLID G10B
  Posilňovacia veža BODY SOLID G10B

  Posilňovacia veža BODY SOLID G10B je vyrobená v klubovej kvalite a môžu na nej cvičiť 2 osoby nezávisle na sebe. Zosilnený profil 5x7,5 cm je špičkou vo svojej..

  4195,00 €


© 2018 Vyberte si z viac ako 37400 produktov v kategórii Šport a fitness
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb