Posilňovacia veža FINNLO MAXIMUM FT2 s lavicou

Posilňovacia veža FINNLO MAXIMUM FT2 s lavicou
Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Posilňovacie stroje a trenažéry | Posilňovacie veže | Posilňovacie veže s tehličkami
Dodávateľ:Finnlo Maximum
Cena:4490, €

Posilňovacia veža od nemeckého výrobcu FINNLO MAXIMUM FT2 je skvostom pre Vašu domácu posilňovňu. Precízny dizajn navrhnutý v Nemecku s dokonalým spracovaním uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Posilňovacia veža FINNLO MAXIMUM FT2 kombinuje klasický silový tréning s komplexným káblovým systémom a ponúka najefektívnejšie podmienky pre luxusné cvičenie v domácnosti, hoteloch a športových kluboch. Široká škála cvikov len na jednom zariadení predurčuje tento posilňovací stroj ako multifunkčné stanovisko pre komplexné precvičenie celého tela. Komplexné 3D cvičenie s výškovo nastaviteľnými kladkami umožňuje dokonalé precvičenie všetkých svalových partií. "Funkčný tréning" so svalovou stimuláciou a rýchlimi výsledkami, dosiahtnete na tomto zariadení najefektívnejším spôsobom. 2 nezávislé záťažové stĺpce umožňujú individuálne nastavenie. Rýchle zmeny nastavení s "one-hand" mechanikou umožňuje rýchle zmeny hmotnosti počas cvičenia. S FINNLO MAXIMUM FT2 dosiahnete Vaše ciele najefektívnejším spôsobom. Súčasťou posilňovacej veže FINNLO MAXIMUM FT2 je okrem iného aj: tricepsové lano, EZ tyč, popruh na nohy, široká tyč, 2 otočné rukoväte, 2 medzizávažia s hmotnosťou 2,5 kg, otočné držadlo pre rotačné cvičenia, príručka na cvičenie a ešte oveľa viac. Cvičenie na FINNLO MAXIMUM FT2 ponúka 32 nastaviteľných pozícií pre viac ako 60 cvičení, plus bench press, drepy, ťahy a zhyby. Úložný systém poskytuje nekonečné variabilné a pohodlné cvičenie. Celý systém je osadený kvalitnými guličkovými ložiskami pre prirodzený pohyb. 2 záťažové stĺpce s váhou závaží 2x68 kg, ponúkajú maximálnu záťaž až 136 kg. Súčasťou balenia je aj polohovateľná lavica, ktorá maximalizuje cvičenia na minimálnom priestore. Praxou sme si overili, aké ťažké je byť tým posledným predajným článkom, ktorý je odkázaný na možnostiach svojich dodávateľov. Neraz sme museli klientov sklamať a z toho sme rozhodne nemali radosť.Preto sme sa rozhodli zabezpečovať si tovar priamo od zahraničných výrobcov. Presvedčili sme ich o úprimnosti svojho záujmu a dnes sme exkluzívnymi distribútormi viacerých svetových značiek na Slovensku. Tak je tomu aj v prípade značky FINNLO MAXIMUM. V praxi to znamená, že s najväčšou pravdepodobnosťou všetky produkty tejto značky, ktoré sa predávajú na Slovensku prešli našimi rukami. Nemusíte ísť preto zbytočne obchádzkou cez viacerých predajcov, ale môžete ísť priamo k zdroju.


 • Posilňovacia veža inSPORTline ProfiGym C90
  Posilňovacia veža inSPORTline ProfiGym C90

  Posilňovacia veža inSPORTline ProfiGym C90 je multifunkčná veža, ktorá ponúka viac ako 100 rôznych cvikov s efektívnym precvičením celého tela. Oceľová..

  761,4 €
 • Posilňovacia veža inSPORTline Profigym C100
  Posilňovacia veža inSPORTline Profigym C100

  Posilňovacia veža inSPORTline Profigym C100 je multifunkčná veža, ktorá ponúka viac ako 100 rôznych cvikov s efektívnym precvičením celého tela. Robustná..

  1016, €
 • Posilňovací stroj BODY SOLID EXM4000S
  Posilňovací stroj BODY SOLID EXM4000S

  Body Solid EXM4000S Fitness stroj BODY SOLID EXM4000S je multifunkčný posilňovací stroj pre 3 osoby. Nezávislé stanovištia umožňujú komplexné precvičenie..

  7295, €
 • Posilňovacia veža POWERLINE P1X
  Posilňovacia veža POWERLINE P1X

  Posilňovacia veža POWERLINE P1X sklolaminátové kladky pre maximálnu životnosť 4,8 mm hrubé lanko s nosnosťou až 1000 kg plne nastaviteľné..

  1195, €


© 2018 Vyberte si z viac ako 37400 produktov v kategórii Šport a fitness
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb