Posilňovacia veža BODY SOLID Fusion 600-3 - 140 kg závaží

Posilňovacia veža BODY SOLID Fusion 600-3 - 140 kg závaží
Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Posilňovacie stroje a trenažéry | Posilňovacie veže | Posilňovacie veže s tehličkami
Dodávateľ:BODY SOLID
Cena:2499, €

Posilňovacia veža BODY SOLID Fusion 600/3 má všetko, čo má kvalitná posilňovacia veža mať, v kompaktom a funkčnom dizajne v klubovej kvalite. Oproti modelu 600/2 má v balení vyššiu záťaž, až 140 kg. Pri navrhovaní BODY SOLID Fusion 600 sa nasadila najvyššia laťka čo sa týka kvality a prevedenia. Robustný oceľový rám s modulárnym dizajnom, ktorý umožňuje rozšíriť posilňovaciu vežu o ďaľšie unikátne prvky ako je napríklad Hrazda, Hrazda s dopomocou, leg press alebo multi hip adaptér. Revolučný Bi-Angular press arm generuje o 25% viac interakcie pri precvičovaní. 4 pozície pre ergonomické precvičenie tlakov s multi rukoväťou. Adaptér pre predkopávanie a zakopávanie v jednom. Teleskopicky nastaviteľná opierka aj sedadlo s pohodlným polstrovaním zaisťuje pohodlie a nastaviteľnosť pre všetky typy postáv. Posilňovaciu vežu BODY SOLID Fusion 600 je možné rozšíriť na pravú aj ľavú stranu o príslušenstvo. Pričom prevod sily na ľavú stranu je 1/2:1 a na pravej strane 2:1. praktické ramená s rádiusom 180°, ktoré poskytujú nové variácie cvičenia extra veľké kladky so širokými drážkami oceľové lanká s nylónovým púzdrom. Tieto lanká sú armádnej kvality a vydržia ťah až 1000 kg dva prípojné body pre voliteľné príslušenstvo obsahuje širokú tyč, rovnú tyč, pásy na členky, posilňovacie popruhy, cvičebné DVD, tabuľku k cvičeniu 140 kg závaží v balení K posilňovacej veži Body-Solid Fusion 600 je možné dokúpiť nasledujúce príslušenstvo: Hrazda s dopomocou - stroj pre všetky kategórie používateľov určený pre cvičenie kľukov a príťahov Hrazda - pre dokonalé precvičenie chrbtových svalov a ramien. Bradlá s opierkami na kliky - pre dokonalé precvičenie brušných svalov, tricepsu a ramien. LEG PRESS (Š203cm x D201cm x V211cm) - stroj zameraný na precvičenie stehien a sedacieho svalstva s plne nastaviteľnou chrbtovou opierkou a otočným čapom so samočinným nastavením MULTI HIP STATION (Š208cm x D183cm x V211cm) - stroj zameraný na cvičenie príťahov, odťahov, výkopov s plným rozsahom pohybu a stabilizačnými rukoväťmi Praxou sme si overili, aké ťažké je byť tým posledným predajným článkom, ktorý je odkázaný na možnostiach svojich dodávateľov. Neraz sme museli klientov sklamať a z toho sme rozhodne nemali radosť.Preto sme sa rozhodli zabezpečovať si tovar priamo od zahraničných výrobcov. Presvedčili sme ich o úprimnosti svojho záujmu a dnes sme exkluzívnymi distribútormi viacerých svetových značiek na Slovensku. Tak je tomu aj v prípade značky BODY-SOLID. V praxi to znamená, že s najväčšou pravdepodobnosťou všetky produkty tejto značky, ktoré sa predávajú na Slovensku prešli našimi rukami. Nemusíte ísť preto zbytočne obchádzkou cez viacerých predajcov, ale môžete ísť priamo k zdroju.


 • Posilňovacia veža BODY SOLID G6B
  Posilňovacia veža BODY SOLID G6B

  Posilňovacia veža BODY SOLID G6B Body-Solid G6B bol ohodnotený Consumer Guide® ako BEST BUY, teda najvýhodnejšia kúpa v danej cenovej kategórii. Body..

  2495, €
 • Body Solid GDCC200 - kladky 2x75 kg
  Body Solid GDCC200 - kladky 2x75 kg

  Functional Trainer BODY SOLID GDCC200 vertikálne kladky so sklolaminátovými kladkami oceľová konštrukcia s priemerom profilu 5 x 10 cm, ošetrená..

  1895, €
 • Body Solid GDCC250 - protismerné kladky
  Body Solid GDCC250 - protismerné kladky

  Protismerné kladky BODY SOLID GDCC250 odolná konštrukcia s profilom 5 x 10 cm, ošetrené elektrostatickým náterom veľké kladky s možnosťou pohybu v..

  1895, €
 • POSILŇOVACIA VEŽA HMS TYTAN 12
  POSILŇOVACIA VEŽA HMS TYTAN 12

  Posilňovacia veža HMS Tytan 12 je moderná multifunkčná posilňovacia veža vytvorená na kvalitný silový trenink. Jej univerzálnosť vedie k uspokojenie z..

  479,0 €
 • Posilňovacia veža FINNLO MAXIMUM M5
  Posilňovacia veža FINNLO MAXIMUM M5

  Posilňovacia veža FINNLO MAXIMUM M5 multi - gym s rovhovým riešením je ideálny prostriedok k náprave svalovej nerovnováhy a vytvarovaniu dokonalej súmernej..

  5299, €


© 2018 Vyberte si z viac ako 37400 produktov v kategórii Šport a fitness
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb