Posilňovacia lopta inSPORTline Walbal 12kg

Posilňovacia lopta inSPORTline Walbal 12kg
Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Náradie na cvičenie | Fitness doplnky | Medicinbaly
Dodávateľ:Insportline
Cena:49,40 €

Posilňovacia lopta inSPORTline Walbal 12kg je kombináciou klasického medicinbalu a špeciálne upravenej lopty pre posilňovanie. Posilňovacia lopta je vyrobená zo syntetickej kože, ktorá je odolná proti vlhkosti. Vďaka tomu je možné vykonávať rôzne cvičenia ako v interiérovom prostredí, tak aj vo vonkajšom prostredí. Konštrukcia a prevedenie lopty zabezpečuje, aby zostala tvarovo rovnaká, stabilná a vyvážená aj po viacnásobných nárazoch či dopadoch. Oká na strane umožňujú pripojenie lana alebo gumy, vďaka čomu získava lopta nový rozmer. Posilňovacia lopta inSPORTline Walbal 12kg slúži k zvyšovaniu fyzickej kondície, naberanie svalovej hmoty alebo k celkovému posilňovaniu vlastnou hmotnosťou, známe ako crosfit cvičenie. Taktiež môže byť využívaný ako pomôcka pre rekonvalescenčné účely. Technický popis: kombinácia medicinbalu a posilňovacej lopty odolnosť proti vlhkosti široka škála realizovateľných cvikov prepracovaná konštrukcia zaisťujúca stály tvar a stabilitu oka na strane pre uchytenie lana alebo gumy slúži k zvyšovanie fyzickej kondície, svalovej hmoty materiál: syntetická koža výplň: látka priemer: 35 cm hmotnosť: 12 kg určené do vnútorného aj vonkajšieho prostredia vhodné pre posilnenie celého tela, pre rekonvalescenčné účely


 • Medicimbal inSPORTline Slam Ball 1 kg
  Medicimbal inSPORTline Slam Ball 1 kg

  Medicimbal inSPORTline Slam Ball 1 kg je ideálna pomôcka na workout, skupinové posilňovanie, rozvoj dynamickej sily, rýchlosti a presnosti. Lopta má gumový..

  11,10 €
 • Medicimbal inSPORTline Slam Ball 2 kg
  Medicimbal inSPORTline Slam Ball 2 kg

  Medicimbal inSPORTline Slam Ball 2 kg je ideálna pomôcka na workout, skupinové posilňovanie, rozvoj dynamickej sily, rýchlosti a presnosti. Lopta má gumový..

  13,50 €
 • Medicimbal inSPORTline Slam Ball 4 kg
  Medicimbal inSPORTline Slam Ball 4 kg

  Medicimbal inSPORTline Slam Ball 4 kg je ideálna pomôcka na workout, skupinové posilňovanie, rozvoj dynamickej sily, rýchlosti a presnosti. Lopta má gumový..

  18,10 €
 • Medicimbal inSPORTline Slam Ball 5 kg
  Medicimbal inSPORTline Slam Ball 5 kg

  Medicimbal inSPORTline Slam Ball 5 kg je ideálna pomôcka na workout, skupinové posilňovanie, rozvoj dynamickej sily, rýchlosti a presnosti. Lopta má gumový..

  20,10 €
 • Medicimbal inSPORTline Slam Ball 7 kg
  Medicimbal inSPORTline Slam Ball 7 kg

  Medicimbal inSPORTline Slam Ball 7 kg je ideálna pomôcka na workout, skupinové posilňovanie, rozvoj dynamicej sily, rýchlosti a presnosti. Lopta má gumový..

  24,70 €


© 2018 Vyberte si z viac ako 37400 produktov v kategórii Šport a fitness
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb