Posilňovací stroj BODY SOLID EXM4000S

Posilňovací stroj BODY SOLID EXM4000S
Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Posilňovacie stroje a trenažéry | Posilňovacie veže | Posilňovacie veže s tehličkami
Dodávateľ:BODY SOLID
Cena:7295, €

Body Solid EXM4000S Fitness stroj BODY SOLID EXM4000S je multifunkčný posilňovací stroj pre 3 osoby. Nezávislé stanovištia umožňujú komplexné precvičenie celého tela, pričom trénovať môžu naraz až 3 osoby. (Prípadne až 4 s voliteľným príslušenstvom LEG PRESS). Posilňovací stroj sa ľahko zmestí pri stenu a je napájaný s troma 95 kg oceľovými zásobníkmi so závažím. Perfektné biomechanické spracovanie každého stanovišťa s plne prispôsobiteľným nastavením pre každú postavu. Sedadlá s automatickým hydraulickým nastavením, bezbariérové úpravy, DuraFirm polstrovanie pre enormné zaťaženie a časté využitie. Hrudníkové stanovište (Chest press station): ponúka pohodlné nastavenie pre maximálny rozsah pohybu s ergonomickým ovládaním. Tricepsové stanovište ( Triceps press down station): Obsahuje tricepsový V adaptér, pre optimálne precvičenie tricepsu pre rôzne výšky postavy. Chrbtové stanovište (Lat Pull down station): Navrhnuté pre optimálny rozvoj chrbtových svalov, ramien a hornej časti tela. Perfect Pec Station: s dvojitými vačkami a 6-timi nastaveniami na ramenách poskytujú variabilné východiskové pozície a umožňujú jemné doladenie pre presné a fixačné cvičenie s dokonalým biomechanickým pohybom. AB Crunch Station: pre vytvorenie svalnatého pásu s úplnou izoláciou brušných a šikmých brušných svalov. Chest supported Row Station: Komfortný a plne nastaviteľný stroj na hrudník. 3x95 kg záťažové stĺpce s oceľovými tehličkami Low Pulley Station: Nízka kladka sa otáča hladko a plne poskytuje bezpečné prevedenie cvikov. DuraFirm Pads: Najkvalitnejšie polstrovanie pre maximálne časté tréningy. Weight Stacks Pads: Všetky závažia sú kryté pre bezpečnosť a lepší vzhľad. Technické parametre: Rozmer:338 x 232 x 211 cm v prípade rozšírenie o voliteľné príslušenstvo (LEG PRESS) sú rozmery 338 x 427 x 211 cm Váha: 644 kg Praxou sme si overili, aké ťažké je byť tým posledným predajným článkom, ktorý je odkázaný na možnostiach svojich dodávateľov. Neraz sme museli klientov sklamať a z toho sme rozhodne nemali radosť.Preto sme sa rozhodli zabezpečovať si tovar priamo od zahraničných výrobcov. Presvedčili sme ich o úprimnosti svojho záujmu a dnes sme exkluzívnymi distribútormi viacerých svetových značiek na Slovensku. Tak je tomu aj v prípade značky BODY-SOLID. V praxi to znamená, že s najväčšou pravdepodobnosťou všetky produkty tejto značky, ktoré sa predávajú na Slovensku prešli našimi rukami. Nemusíte ísť preto zbytočne obchádzkou cez viacerých predajcov, ale môžete ísť priamo k zdroju.


 • Body Solid GDCC200 - kladky 2x75 kg
  Body Solid GDCC200 - kladky 2x75 kg

  Functional Trainer BODY SOLID GDCC200 vertikálne kladky so sklolaminátovými kladkami oceľová konštrukcia s priemerom profilu 5 x 10 cm, ošetrená..

  1895, €
 • POSILŇOVACIA VEŽA HMS TYTAN 12
  POSILŇOVACIA VEŽA HMS TYTAN 12

  Posilňovacia veža HMS Tytan 12 je moderná multifunkčná posilňovacia veža vytvorená na kvalitný silový trenink. Jej univerzálnosť vedie k uspokojenie z..

  479,0 €
 • Posilňovacia veža FINNLO MAXIMUM M3
  Posilňovacia veža FINNLO MAXIMUM M3

  Posilňovacia veža FINNLO MAXIMUM M3 multi - gym ponúka viac než 40 cvikov na profesionálnej úrovni. Umožňuje tréning celého tela v tej najlepšej kvalite...

  3499, €
 • Posilňovacia veža FINNLO MAXIMUM M5
  Posilňovacia veža FINNLO MAXIMUM M5

  Posilňovacia veža FINNLO MAXIMUM M5 multi - gym s rovhovým riešením je ideálny prostriedok k náprave svalovej nerovnováhy a vytvarovaniu dokonalej súmernej..

  5299, €
 • Posilňovacia veža inSPORTline Profigym C50
  Posilňovacia veža inSPORTline Profigym C50

  Posilňovacia veža inSPORTline Profigym C50 je kvalitná multifunkčná veža, ktorá ponúka viac ako 100 rôznych cvikov s efektívnym precvičením celého tela...

  485,5 €
 • Posilňovacia veža FINNLO MAXIMUM FT2 s lavicou
  Posilňovacia veža FINNLO MAXIMUM FT2 s lavicou

  Posilňovacia veža od nemeckého výrobcu FINNLO MAXIMUM FT2 je skvostom pre Vašu domácu posilňovňu. Precízny dizajn navrhnutý v Nemecku s dokonalým..

  4490, €


© 2018 Vyberte si z viac ako 37400 produktov v kategórii Šport a fitness
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb