Posilňovací stroj BODY SOLID EXM4000S

Posilňovací stroj BODY SOLID EXM4000S
Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Posilňovacie stroje a trenažéry | Posilňovacie veže | Posilňovacie veže s tehličkami
Dodávateľ:BODY SOLID
Cena:7295,00 €

Body Solid EXM4000S Fitness stroj BODY SOLID EXM4000S je multifunkčný posilňovací stroj pre 3 osoby. Nezávislé stanovištia umožňujú komplexné precvičenie celého tela, pričom trénovať môžu naraz až 3 osoby. (Prípadne až 4 s voliteľným príslušenstvom LEG PRESS). Posilňovací stroj sa ľahko zmestí pri stenu a je napájaný s troma 95 kg oceľovými zásobníkmi so závažím. Perfektné biomechanické spracovanie každého stanovišťa s plne prispôsobiteľným nastavením pre každú postavu. Sedadlá s automatickým hydraulickým nastavením, bezbariérové úpravy, DuraFirm polstrovanie pre enormné zaťaženie a časté využitie. Hrudníkové stanovište (Chest press station): ponúka pohodlné nastavenie pre maximálny rozsah pohybu s ergonomickým ovládaním. Tricepsové stanovište ( Triceps press down station): Obsahuje tricepsový V adaptér, pre optimálne precvičenie tricepsu pre rôzne výšky postavy. Chrbtové stanovište (Lat Pull down station): Navrhnuté pre optimálny rozvoj chrbtových svalov, ramien a hornej časti tela. Perfect Pec Station: s dvojitými vačkami a 6-timi nastaveniami na ramenách poskytujú variabilné východiskové pozície a umožňujú jemné doladenie pre presné a fixačné cvičenie s dokonalým biomechanickým pohybom. AB Crunch Station: pre vytvorenie svalnatého pásu s úplnou izoláciou brušných a šikmých brušných svalov. Chest supported Row Station: Komfortný a plne nastaviteľný stroj na hrudník. 3x95 kg záťažové stĺpce s oceľovými tehličkami Low Pulley Station: Nízka kladka sa otáča hladko a plne poskytuje bezpečné prevedenie cvikov. DuraFirm Pads: Najkvalitnejšie polstrovanie pre maximálne časté tréningy. Weight Stacks Pads: Všetky závažia sú kryté pre bezpečnosť a lepší vzhľad. Technické parametre: Rozmer:338 x 232 x 211 cm v prípade rozšírenie o voliteľné príslušenstvo (LEG PRESS) sú rozmery 338 x 427 x 211 cm Váha: 644 kg Praxou sme si overili, aké ťažké je byť tým posledným predajným článkom, ktorý je odkázaný na možnostiach svojich dodávateľov. Neraz sme museli klientov sklamať a z toho sme rozhodne nemali radosť.Preto sme sa rozhodli zabezpečovať si tovar priamo od zahraničných výrobcov. Presvedčili sme ich o úprimnosti svojho záujmu a dnes sme exkluzívnymi distribútormi viacerých svetových značiek na Slovensku. Tak je tomu aj v prípade značky BODY-SOLID. V praxi to znamená, že s najväčšou pravdepodobnosťou všetky produkty tejto značky, ktoré sa predávajú na Slovensku prešli našimi rukami. Nemusíte ísť preto zbytočne obchádzkou cez viacerých predajcov, ale môžete ísť priamo k zdroju.


 • Posilňovacia veža BODY SOLID Fusion 600-3 - 140 kg závaží
  Posilňovacia veža BODY SOLID Fusion 600-3 - 140 kg závaží

  Posilňovacia veža BODY SOLID Fusion 600/3 má všetko, čo má kvalitná posilňovacia veža mať, v kompaktom a funkčnom dizajne v klubovej kvalite. Oproti modelu..

  3250,00 €
 • Posilňovacia veža BODY SOLID G9S
  Posilňovacia veža BODY SOLID G9S

  Posilňovacia veža BODY SOLID G9S Posilňovacia veža BODY SOLID G9S je vyrobená v klubovej kvalite a môžu na nej cvičiť 3 osoby nezávisle na sebe (s..

  4195,00 €
 • Posilňovacia veža BODY SOLID G10B
  Posilňovacia veža BODY SOLID G10B

  Posilňovacia veža BODY SOLID G10B je vyrobená v klubovej kvalite a môžu na nej cvičiť 2 osoby nezávisle na sebe. Zosilnený profil 5x7,5 cm je špičkou vo svojej..

  4195,00 €
 • Body Solid GDCC200 - kladky 2x75 kg
  Body Solid GDCC200 - kladky 2x75 kg

  Functional Trainer BODY SOLID GDCC200 vertikálne kladky so sklolaminátovými kladkami oceľová konštrukcia s priemerom profilu 5 x 10 cm, ošetrená..

  1295,00 €
 • Body Solid GDCC250 - protismerné kladky
  Body Solid GDCC250 - protismerné kladky

  Protismerné kladky BODY SOLID GDCC250 odolná konštrukcia s profilom 5 x 10 cm, ošetrené elektrostatickým náterom veľké kladky s možnosťou pohybu v..

  1895,00 €


© 2018 Vyberte si z viac ako 37400 produktov v kategórii Šport a fitness
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb