Odrážadlo SULOV CORSA 12, čierno-oranžové

Odrážadlo SULOV CORSA 12, čierno-oranžové
Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Odrážadlá
Dodávateľ:Sulov
Cena:55,24 €

Prvé odrážadlo s nafukovacími kolesami na tvrdenom plastovom ráfiku a plne funkčná V-brzdou s ALU páčkou. Vďaka získanej rovnováhe z odrážadlá bude prechod na bicykel hračkou. Deti, ale hlavne rodičia ocenia nízku váhu odrážadlá vďaka odľahčenému oceľovému rámu. Ako bonus je odrážadlo dodávané s blatníkmi. odľahčený oceľový rám 12 palcové nafukovacie kolesá tvrdené plastové ráfiky zadná V brzda výškovo nastaviteľné riadítka a sedlo riadidlá: výška min 55 - max 60 cm, šírka riadidiel je 42 cm sedlo: výška min 34 cm - max 38 cm maximálna nosnosť 36 kg


 • Odrážadlo LIFEFIT NEW-PRIMA 12, strieborné
  Odrážadlo LIFEFIT NEW-PRIMA 12, strieborné

  odľahčený oceľový rám 12 palcové kolesá plastové ráfiky výškovo nastaviteľné riadítka a sedlo šírka riadidiel je 42 cm výška..

  35,50 €
 • Odrážadlo LIFEFIT BAMBINO 12, modré
  Odrážadlo LIFEFIT BAMBINO 12, modré

  Základný typ odrážadlá pre najmenších pretekárov, na ktorom sa vaše dieťa učí rovnováhe a zároveň pripravuje na svoj prvý bicykel. Deti, ale hlavne..

  39,44 €
 • Odrážadlo SULOV BELLA 12, ružové
  Odrážadlo SULOV BELLA 12, ružové

  Rodinné výlety budú hračkou pre vás i vaše deti. Odrážadlo Sulov Bella ponúka takmer všetko, čo je použité u klasických bicykloch. Odľahčený oceľový..

  67,08 €
 • Odrážadlo SULOV BELLA 12, oranžové
  Odrážadlo SULOV BELLA 12, oranžové

  Rodinné výlety budú hračkou pre vás i vaše deti. Odrážadlo Sulov Bella ponúka takmer všetko, čo je použité u klasických bicykloch. Odľahčený oceľový..

  67,08 €
 • Odrážadlo SULOV CORSA 12, strieborné
  Odrážadlo SULOV CORSA 12, strieborné

  Prvé odrážadlo s nafukovacími kolesami na tvrdenom plastovom ráfiku a plne funkčná V-brzdou s ALU páčkou. Vďaka získanej rovnováhe z odrážadlá bude prechod..

  59,19 €
 • Odrážadlo LIFEFIT PICCOLO 12, zelené
  Odrážadlo LIFEFIT PICCOLO 12, zelené

  Základný typ odrážadlá pre začiatočníkov, v nádhernom dizajne talianskeho štúdia, na ktorom sa vaše dieťa učí rovnováhe a zároveň pripravuje na svoj..

  39,44 €


© 2018 Vyberte si z viac ako 37400 produktov v kategórii Šport a fitness
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb