Odrážadlo SULOV BELLA 12, ružové

Odrážadlo SULOV BELLA 12, ružové
Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Odrážadlá
Dodávateľ:Sulov
Cena:67,08 €

Rodinné výlety budú hračkou pre vás i vaše deti. Odrážadlo Sulov Bella ponúka takmer všetko, čo je použité u klasických bicykloch. Odľahčený oceľový rám, chrómová sedlovka, chrómové riadidlá, vysoko účinné V-brzdy vrátane ALU páčok, kvalitné ložiskové hlavové zloženie, lanovody. Pre uchytenie riadidiel je použitý predstavec vychádzajúce z koncepcie bicyklov. S týmto odrážadlom sa môžete vydať na cyklo výlet aj so svojimi deťmi. Vďaka nemu sa vaše dieťa učí rovnováhe a zároveň pripravuje na svoj prvý bicykel. Ako bonus sú na odrážadlo dodávané blatníky. odľahčený oceľový rám 12 palcové nafukovacie kolesá hliníkové ráfiky zadná ručná V-brzda výškovo nastaviteľné riadítka a sedlo riadidlá: výška min 53 cm - max 60 cm, šírka 44 cm sedlo: výška min 35 cm - max 43 cm maximálna nosnosť 45 kg


 • Odrážadlo SULOV BELLA 12, oranžové
  Odrážadlo SULOV BELLA 12, oranžové

  Rodinné výlety budú hračkou pre vás i vaše deti. Odrážadlo Sulov Bella ponúka takmer všetko, čo je použité u klasických bicykloch. Odľahčený oceľový..

  67,08 €
 • Odrážadlo SULOV CORSA 12, strieborné
  Odrážadlo SULOV CORSA 12, strieborné

  Prvé odrážadlo s nafukovacími kolesami na tvrdenom plastovom ráfiku a plne funkčná V-brzdou s ALU páčkou. Vďaka získanej rovnováhe z odrážadlá bude prechod..

  59,19 €
 • Odrážadlo LIFEFIT PICCOLO 12, zelené
  Odrážadlo LIFEFIT PICCOLO 12, zelené

  Základný typ odrážadlá pre začiatočníkov, v nádhernom dizajne talianskeho štúdia, na ktorom sa vaše dieťa učí rovnováhe a zároveň pripravuje na svoj..

  39,44 €
 • Odrážadlo SULOV RAPIDO 12, čierne
  Odrážadlo SULOV RAPIDO 12, čierne

  Rodinné výlety budú hračkou pre vás i vaše deti. Odrážadlo ponúka takmer všetko, čo je použité u klasických bicyklov. Odľahčený oceľový rám,..

  67,08 €
 • Odrážadlo SULOV RAPIDO 12, zelené
  Odrážadlo SULOV RAPIDO 12, zelené

  Rodinné výlety budú hračkou pre vás i vaše deti. Odrážadlo ponúka takmer všetko, čo je použité u klasických bicyklov. Odľahčený oceľový rám,..

  67,08 €


© 2018 Vyberte si z viac ako 37400 produktov v kategórii Šport a fitness
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb