Medicinbal inSPORTline MB63 - 4kg

Medicinbal inSPORTline MB63 - 4kg
Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Náradie na cvičenie | Fitness doplnky | Medicinbaly
Dodávateľ:Insportline
Cena:40,30 €

Medicinbal inSPORTline MB63 - 4kg je vyrobený z kvalitného gumeného materiálu, ktorý má protišmykové vlastnosti a možno ho tak lepšie uchopiť. Jedná sa o jednu z najstarších, ale dodnes často používaných gymnastických pomôcok. Pomocou medicinbalu možno vykonávať širokú škálu cvikov, vďaka ktorým je možné precvičiť celé telo. Pri cvičení zároveň dochádza k zvyšovaniu fyzickej kondície a môže byť využívaný aj pre rekonvalescenčné účely. Medicinbal inSPORTline MB63 - 4kg je vhodný pre komerčné i nekomerčné účely, určené pre cvičenie jednotlivcov, vo dvojiciach i skupinách. Technický popis: kvalitný medicinbal protišmyková povrchová úprava široká škála realizovateľných cvikov hmotnosť: 4 kg priemer: 22 cm materiál: guma vhodné pre posilnenie celého tela, rekonvalescenciu určené pre komerčné aj nekomerčné využitie


 • Posilňovacia lopta inSPORTline Walbal 3kg
  Posilňovacia lopta inSPORTline Walbal 3kg

  Posilňovacia lopta inSPORTline Walbal 3kg je kombináciou klasického medicinbalu a špeciálne upravenej lopty pre posilňovanie. Posilňovacia lopta je vyrobená zo..

  41,10 €
 • Posilňovacia lopta inSPORTline Walbal 5kg
  Posilňovacia lopta inSPORTline Walbal 5kg

  Posilňovacia lopta inSPORTline Walbal 5kg je kombináciou klasického medicinbalu a špeciálne upravenej lopty pre posilňovanie. Posilňovacia lopta je vyrobená zo..

  41,10 €
 • Posilňovacia lopta inSPORTline Walbal 10kg
  Posilňovacia lopta inSPORTline Walbal 10kg

  Posilňovacia lopta inSPORTline Walbal 10kg je kombináciou klasického medicinbalu a špeciálne upravenej lopty pre posilňovanie. Posilňovacia lopta je vyrobená zo..

  49,00 €
 • Posilňovacia lopta inSPORTline Walbal 12kg
  Posilňovacia lopta inSPORTline Walbal 12kg

  Posilňovacia lopta inSPORTline Walbal 12kg je kombináciou klasického medicinbalu a špeciálne upravenej lopty pre posilňovanie. Posilňovacia lopta je vyrobená zo..

  49,40 €
 • Medicimbal inSPORTline Slam Ball 1 kg
  Medicimbal inSPORTline Slam Ball 1 kg

  Medicimbal inSPORTline Slam Ball 1 kg je ideálna pomôcka na workout, skupinové posilňovanie, rozvoj dynamickej sily, rýchlosti a presnosti. Lopta má gumový..

  11,10 €


© 2018 Vyberte si z viac ako 37400 produktov v kategórii Šport a fitness
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb