Badmintonová raketa WISH 9800 TI SMASH

Badmintonová raketa WISH 9800 TI SMASH
Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Loptové športy | Badminton
Dodávateľ:WISH
Cena:55,24 €

Raketa určená pre stredne pokročilých a pokročilých hráčov. Konštrukcia rakety je H.M.Graphite + Titan technológie, ktorej dôsledkom je zvýšenie tuhosti a pevnosti rámu o 30%. Systém Octagonal aerodynamický dizajn znižuje u rakety odpor vzduchu počas hry a výrazne zlepšuje kontrolu úderov. Zvýšenie rýchlosti a dynamiky tzv. Power Acceleration System. Všetky inovatívne riešenia, ktoré boli použité v modeli TI SMASH 9800 stanovujú vysokú mieru technologického pokroku a vnášajú do nej jedinečnosť prevádzkových parametrov. Technológia: Titanum Mesh - Kombinácia grafitu a uhlíkových vlákien s titánovou sieťkou, ktorá je jedným z najsilnejších kompozitných materiálov používaných v leteckom priemysle. Technológia zvyšuje pevnosť rámu rakety. Octagonal Aerodynamic Design - tenký, osemhranný rám konštrukcia so symetrickým prierezom účinne znižuje odpor vzduchu a v dôsledku toho, umožňuje dosiahnuť vyššiu rýchlosť strely a zároveň poskytuje lepšiu kontrolu dynamickej útočnej hry. Power Acceleration System - zvýšená šírka píku rámu presunie ťažisko rakety v plnom rozsahu až na vrchol. Vďaka tomu je energia zameraná na úder a maximálne zvýšenie rýchlosti a dynamiky hry. Flex Control System - zúženie šírky rámu na oboch stranách a protiľahlých stranách zaisťujú rakete zodpovedajúcu flexibilitu a veľkú hrateľnosť. Muscle Wave Design - zaisťuje rovnomerné rozloženie ťahovej sily v ráme rakety, ktorý vzniká v dôsledku napätia .To znižuje záťaž na ráme v miestach jeho kontakte s výpletom. M.W.D. zaistenie dlhej životnosti rámu aj výpletu. Isodynamic - termín definuje charakteristický tvar hlavy rakety centrálneho poľa výpletu pre optimálny zásah letky so zvýšením kvality o 32%. Špecifikácia: Materiál: graphite + titan Flexibilita: stredná Dĺžka: 67,5 cm Váha: 96 g Napätie výpletu: Hlavné: 9,98 - 10,88 kg Priečny: 10,88-11,79 kg Vyváženie: 285-290 mm Šírka ručička: G2 Obal: plný


 • Badmintonový set WISH 306 - červený
  Badmintonový set WISH 306 - červený

  Badmintonová sada WISH 306 určená pre začínajúcich a rekreačných hráčov. Štruktúra rakety je tvorená oceľou a hliníkom čo zlepšuje stabilitu..

  11,41 €
 • Badmintonový set WISH 308 - žltý
  Badmintonový set WISH 308 - žltý

  Badmintonový set WISH 316 K určená pre začínajúcich a rekreačných hráčov. Štruktúra rakety je tvorená oceľou a hliníkom čo zlepšuje stabilitu rakety,..

  12,20 €
 • Badmintový set WISH 501 K - modrý
  Badmintový set WISH 501 K - modrý

  Badmintonová sada WISH 501 K určená pre začínajúcich a rekreačných hráčov. Štruktúra rakety je tvorená oceľou a hliníkom čo zlepšuje stabilitu..

  12,99 €
 • Badmintonový set WISH 501 K - oranžový
  Badmintonový set WISH 501 K - oranžový

  Badmintonová sada WISH 501 K určená pre začínajúcich a rekreačných hráčov. Štruktúra rakety je tvorená oceľou a hliníkom čo zlepšuje stabilitu rakety,..

  12,99 €
 • Badmintonový set WISH 5566 - červený
  Badmintonový set WISH 5566 - červený

  Badmintonový set skladajúci sa z dvoch hliníkových rakiet, nylonovej sieťky, dvoch skladacích tyčí, pásov na vymedzenie hracej plochy a tromi plastovými..

  23,26 €


© 2018 Vyberte si z viac ako 37400 produktov v kategórii Šport a fitness
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb