Základné informácie o prudukte:
Kategória: Závažia na posilňovanie | Závažia na zápästia a členky
Dodávateľ:Alex
Cena:13 €

Závažie na zápästie pevné Alex 2kg je neoprénové závažie na zápästia, aj na členky. Vhodné do vody. Suchý zips. Odporúčané pri behaní, cvičení bez záťaže, tréningu ( Aerobik, Taebo, Plávanie, Tenis, Stolný tenis, futbal, basketbal, hádzaná... ), či rekreačných vychádzkach. Po tréningu so závažím venujte pozornosť dôkladnému strečingu svalových partií, ktoré ste zaťažovali. Predídete tým hypertonickej reakcii svalov ( stiahnutie a následné skrátenie - dôsledok pôsobenia vyššieho odporu na aký bol sval zvyknutý ). UPOZORNENIE Ak používate závažia pri plávaní, majte na pamäti, že ich sušenie trvá zväčša 24 - 36 hodín, pri izbovej teplote. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.


 • Závažie na zápästie Alex 1 kg
  Závažie na zápästie Alex 1 kg

  Závažie na zápästie Alex uchytenie o palec je neoprénové závažie na zápästia, aj na členky. Vhodné do vody. Suchý zips. Odporúčané pri..

  12 €
 • Záťažové rukavice Alex 2 kg
  Záťažové rukavice Alex 2 kg

  Zápästné závažie Alex 2 kg je vyrobené z neoprénu a je vhodné aj do vody. Odporúčané pri behaní, cvičení bez záťaže, tréningu (..

  15.5 €
 • Závažie na zápästie ProForm 2 kg
  Závažie na zápästie ProForm 2 kg

  Závažie na zápästie ProForm je vhodné pre zvýšenie účinnosti akéhokoľvek cviku a zlepšenie efektivity plyometrie a..

  13.3 €


© 2018 Športový tovar
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb