Základné informácie o prudukte:
Kategória: Závažia na posilňovanie | Závažia na zápästia a členky
Dodávateľ:Alex
Cena:15.5 €

Zápästné závažie Alex 2 kg je vyrobené z neoprénu a je vhodné aj do vody. Odporúčané pri behaní, cvičení bez záťaže, tréningu ( Aerobik, Taebo, Plávanie, Tenis, Stolný tenis, futbal, basketbal, hádzaná... ), či rekreačných vychádzkach. Po tréningu so závažím venujte pozornosť dôkladnému strečingu svalových partií, ktoré ste zaťažovali. Predídete tým hypertonickej reakcii svalov ( stiahnutie a následné skrátenie - dôsledok pôsobenia vyššieho odporu na aký bol sval zvyknutý ). Päťprstové závažie dokonale rozkladá hmotnosť, pevne drží a nebráni pohybu zápästia a dlane. 1 rukavica = 1 kg, 2kg / pár UPOZORNENIE Ak používate závažia pri plávaní, majte na pamäti, že ich sušenie trvá zväčša 24 - 36 hodín, pri izbovej teplote. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.


 • Závažie na zápästie pevné Alex 2 kg
  Závažie na zápästie pevné Alex 2 kg

  Závažie na zápästie pevné Alex 2kg je neoprénové závažie na zápästia, aj na členky. Vhodné do vody. Suchý zips. Odporúčané pri..

  13 €
 • Závažie na zápästie Alex 1 kg
  Závažie na zápästie Alex 1 kg

  Závažie na zápästie Alex uchytenie o palec je neoprénové závažie na zápästia, aj na členky. Vhodné do vody. Suchý zips. Odporúčané pri..

  12 €
 • Závažie na zápästie Alex 2 kg
  Závažie na zápästie Alex 2 kg

  Závažie na zápästie Alex 2kg / pár s uchytením o palec je neoprénové závažie na zápästia, aj na členky. Vhodné do vody. Suchý zips...

  15 €


© 2018 Športový tovar
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb