Základné informácie o prudukte:
Kategória: Fitness stroje | Funkčný tréning
Dodávateľ:FIT PLUS
Cena:125 €

Tréningové lano Fitplus 15 m Tréningové Lano na cvičenie, funkčný tréning s priemerom 50 mm a dĺžkoou 15 metrov. Tréningové lano na cvičenie je obľúbená pomôcka všetkých tréningových funkčných centier zameraných na rozvoj kondície. Neexistuje jedna americká univerzita, ktorá by nezačlenila lano do povinných pomôcok telesnej prípravy.  Toto tréningové lano je vyrábané z tenších povrazov, ktoré sú splietané do jedného hrubšieho. Táto metóda výroby robí všetky cviky o 30% náročnejšími, ako ste boli zvyknutí. Vzhľadom na zapojenie takmer všetkých svalov hornej časti tela od ramien, cez široký chrbtový sval až po paže, na ktorých zapojíte každý sval a šľachu, je lano naozaj funkčnou tréningovou pomôckou! Lano je pletené, zakončené koženým šitím. Ak ste fanúšikom funkčného tréningu, lano veľmi dobre poznáte, aj to koľko potu ste schopní počas cvičenia s lanom vydať. Odskúšať si ho môžete v našich predajniach.


 • Alex Explosive Trainer FTET48
  Alex Explosive Trainer FTET48

  Elastické lano s popruhmi patrí medzi tie fitness pomôcky, ktoré nemôžu chýbať u žiadneho športovca, ktorý má záujem zvýšiť svoje..

  55 €
 • Fitness tyč Body Solid 12 lb
  Fitness tyč Body Solid 12 lb

  Vďaka fitness tyčke Body Solid 12lb (5 kg) už nepotrebujete mať pivnicu plnú činiek na tradičné vzpieranie. Fitness tyč Body Solid je vždy..

  39.9 €
 • Plyometrické schody Body Solid BSTPB
  Plyometrické schody Body Solid BSTPB

  Plymetrické schody Body Solid sú tréningový nástroj na precvičenie výbušnosti, výskokov a rýchlostného tréningu. Plyo schodíky..

  395 €


© 2018 Športový tovar
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb