Základné informácie o prudukte:
Kategória: Fitness stroje | Funkčný tréning
Dodávateľ:Body Solid
Cena:395 €

Plymetrické schody Body Solid sú tréningový nástroj na precvičenie výbušnosti, výskokov a rýchlostného tréningu. Plyo schodíky môžu používať športovci na všetkých úrovniach zdatností. Plyoboxi slúžia na precvičenie výskokov a zoskokov. Cvičením na plyo boxe zvýšite nielen svoju rýchlosť, stabilitu ale aj kardiovaskulárnu vytrvalosť, celkovú pevnosť nôh a v konečnom dôsledku celkové zdravie. Počet cvičení, ktoré môžete vykonávať je nekonečné a obmedzené len vašou kreativitou. Plyo boxi sa na celom svete využívajú už od základných až po vysoké školy, kde trénujú budúci športovci a všade kde sa točí fitness, crossfit a plyometrické tréningy. Plyometrické schodíky Body Solid sú v rôznych výškach 15 cm, 30 cm, 45 cm, 61 cm. Navrhnuté sú pre jednoduché skladovanie, nakoľko dizajn umožňuje odkladať plyo boxi do seba. Oceľová konštrukcia s profilom 2,5 cm ošetrená červenou práškovanou farbou zaručuje maximálne dlhú životnosť pri každodennom používaní. Vrch plyo schodu je zakončený 1,25 cm hrubou preglejkou a povrch je z protišmykovej gumy pre maximálnu stabilitu a bezpečnosť. Nosnosť plyoboxov Body Solid je 136 kg. Oproti konkurencii je veľkou výhodou skladacia konštrukcia, ktorá zaručuje v prípade potreby demontáž plyoboxu do kompaktných rozmerov. Prečo sa rozhodnúť pre Plymetrické schody Body Solid: 2,5 cm hrubý oceľový profil 1,25 cm hrubá preglejka s protišmykovým gumovým povrchom odolná prášková farba kompaktný a skladací dizajn maximálna nosnosť až 136 kg farba: červeno čierna rozmer: základňa 29,9x29,9 cm, platforma 25x25 cm


 • Alex Explosive Trainer FTET48
  Alex Explosive Trainer FTET48

  Elastické lano s popruhmi patrí medzi tie fitness pomôcky, ktoré nemôžu chýbať u žiadneho športovca, ktorý má záujem zvýšiť svoje..

  55 €
 • Fitness tyč Body Solid 6 lb
  Fitness tyč Body Solid 6 lb

  Vďaka fitness tyčke Body Solid 6lb (3 kg) už nepotrebujete mať pivnicu plnú činiek na tradičné vzpieranie. Fitness tyč Body Solid je vždy na..

  29.9 €
 • Fitness tyč Body Solid 18 lb
  Fitness tyč Body Solid 18 lb

  Vďaka fitness tyčke Body Solid 18lb (8 kg) už nepotrebujete mať pivnicu plnú činiek na tradičné vzpieranie. Fitness tyč Body Solid je vždy..

  44.9 €


© 2018 Športový tovar
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb