Základné informácie o prudukte:
Kategória: Fitness stroje | Funkčný tréning
Dodávateľ:Body Solid
Cena:44.9 €

Vďaka fitness tyčke Body Solid 18lb (8 kg) už nepotrebujete mať pivnicu plnú činiek na tradičné vzpieranie. Fitness tyč Body Solid je vždy na dosah, pretože ju môžete rýchlo a ľahko skladovať v skrini. Body Solid fitness tyče majú svieži, moderný vzhľad a užívateľsky prívetivé funkcie: Odolná gumová konštrukcia je ľahko uchopiteľná a ľahko sa čistí. Gumové koncovky sú farebne odlíšené podľa hmotnosti, takže si môžete chytiť tú správnu váhu pre vybraný tréning. Ideálne pre celý rad osobných či skupinových cvičení, vrátane fyzio terapie, aerobiku, jogy a pilates.  Ideálne pre odporové cvičebné programy, pre zvýšenie stability, rozvoj sily a budovania vytrvalosti.


 • Plyometrické schody Body Solid BSTPB
  Plyometrické schody Body Solid BSTPB

  Plymetrické schody Body Solid sú tréningový nástroj na precvičenie výbušnosti, výskokov a rýchlostného tréningu. Plyo schodíky..

  395 €
 • Agility prekážka Alex FKHRD2030
  Agility prekážka Alex FKHRD2030

  Výškovo nastaviteľná agility prekážka Alex pre funkčný tréning vonku aj v telocvični. Možnosť nastaviť výšku prekážky od 20 do 30..

  7.5 €
 • StrengthShop Magnesium Carbonate Chalk
  StrengthShop Magnesium Carbonate Chalk

  StrengthShop Magnesium Carbonate Chalk Magnézium na ruky vhodné pre každého silového športovca, gymnastu, vzpierača alebo gymnastu. Magnézium..

  2.2 €


© 2018 Športový tovar
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb