Základné informácie o prudukte:
Kategória: Fitness stroje | Eliptické trenažéry
Dodávateľ:Pro-Form
Cena:1150 €

ProForm Cardio HIIT Trainer Trénovať kdekoľvek na svete už nie je vďaka eliptickému trenažéru ProForm Cardio HIIT Trainer žiadny problém. Návšteve Paríža, výlet do švajčiarskych Álp, alebo behať po čilskom pobrežie s iFit® a Google Maps. Môžete dokonca precvičiť celé telo a cvičiť vo vysokej intenzite. Trénujte kdekoľvek na svete vďaka iFit IFit vám umožní behať vašu obľúbenú trasu, v pohodlí domova. Odbehnite si vonku a potom túto trasu preneste do svojho HIIT zariadenia. Tréningy iFIT boli navrhnuté certifikovanými trénermi, takže sa už nikdy nudiť. Globálne Google Map Trasy Neobmedzená Fitness Knižnica Rozsiahla forma sledovania výkonnosti *Tablet nie je súčasťou balenia Najlepšie nastavenie odporu Intenzívne 10" vertikálne stúpanie Dajte vašim kĺbom odpočinúť a zároveň pripravte nohy na náročný tréning. Na rozdiel od iných eliptických trenažérov je HIIT Trainer navrhnutý s 10-palcovým vertikálnym a 5-palcovým horizontálnym stúpaním po eliptickej dráhe, ktorá robí každý krok prirodzenejší a pohodlnejší. 10" vertikálne stúpanie 5" horizontálne stúpanie Veľkoformátové pohodlné polstrované pedále Viac úrovní pre tréning vytrvalosti a sily 24 úrovní odporu Vyšší odpor posilňuje kosti, zlepšuje rovnováhu, prospieva srdcu a pomôže vám schudnúť. A teraz môžete cvičiť bez problémov z pohodlia vášho domova. S 24 úrovňami digitálneho odporu vám HIIT trainer umožní dokonalý zážitok z tréningu. Každá úroveň je hladká, bez trenia, tichá s patentovaný systémom odporu SMR. Výborný pre domáce cvičenie Zaberie o polovicu menej miesta ako bežný eliptikal Jeden z najväčších problémov cvičenia doma je veľkosť priestoru na cvičenie. HIIT Trainer zaberá menej miesta, iba polovicu oproti klasickým eliptikalom.


 • Eliptický trenažér ProForm 450 LE
  Eliptický trenažér ProForm 450 LE

  Eliptický trenažér ProForm 450 LE Eliptický trenažér ProForm 450 LE má vstavaných 18 tréningových programov, Odpor s úrovňou 1-16 a s..

  499 €
 • Eliptický trenažér Nordictrack C 5.5
  Eliptický trenažér Nordictrack C 5.5

  Eliptický trenažér  Nordictrack C 5.5 Na eliptickom trenažéry Nordictrack C5.5 si môžete prispôsobiť nastavenia tak by ste dosahovali..

  875 €


© 2018 Športový tovar
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb