Základné informácie o prudukte:
Kategória: Fitness stroje | Rebriny, hrazdy, bradlá
Dodávateľ:FIT PLUS
Cena:158.3 €

Rebriny drevené 220x90cm na cvičenie. Rebriny z ľahkého a pevného materiálu ( drevo ), jednoduché uchytenie do steny. Odporúčame dokúpiť: predĺženú záruku a montáž zariadenia priamo u Vás doma!               rebrina pre domáce, klubové použitie materiál drevo - nechladí ako kov materiál je príjemný na dotyk a dobre uchopiteľný tvar priečok - oválny  rozmery 220 x 90 cm nosnosť 130 kg Domacé REBRINY vhodné do bytu, domu, škôlky, školy či detského kútiku vo fitness centrách, hoteloch, obchodných centrách a kaviarňach. Všetci sa budú môcť doma venovať fitnes a gymnastike na rebrinách, hrazde, bradlách. Naše rebriny sú z kvalitného dreva, ktoré už po viac než 15 rokoch predaja nezažili reklamáciu.  ZÁBAVA S REBRINAMI 


 • Hrazda na strop Fitplus
  Hrazda na strop Fitplus

  Hrazda na strop, na stenu pre cvičenie s vlastnou váhou. Kovová hrazda, uchytenie do stropu, resp priečky. Dostatočne dlhé ramená umožňujú..

  45 €
 • Multifunkčná hrazda Body Solid ProClub Line SVKR1000
  Multifunkčná hrazda Body Solid ProClub Line SVKR1000

  Body Solid ProClub Line SVKR1000 Cvičte zhyby predkopávanie, prednožovanie na Body-Solid SVKR1000 najvšestrannejšej konštrukcii na súčasnom..

  1150 €


© 2018 Športový tovar
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb