Základné informácie o prudukte:
Kategória: Závažia na posilňovanie | Záťažové vaky
Dodávateľ:BEAR FOOT
Cena:35 €

BEARFOOT PowerBag / SandBag 10 kg - Vybavenie pre funkčný tréning. Podobné názvy rovnakého zamerania: CORE Bag, Training Bag. Záťažové vrece , alebo sandbag je základnou pomôckou funkčného tréningu , alebo posilňovania body core - teda pevného stredu tela . Nespornou výhodou týchto powerbagov je ich multifunkčné využitie v celom segmente fitness . So záťažovým vrecom si zacvičí ako dámska, tak i pánska polovica vášho fitnesska . S touto váhou sandbagu sa ľahko zvládne mŕtvy ťah , premiestnenie a ďalšie cviky , naučí aj ženy  využívať funkčnú silu. Milovníci výpadovej chôdze ocenia pozdĺžne ucho , ktoré je potiahnuté na dĺžku celého vreca . Nič vám teda nebráni aby ste si vzali do rúk dva 20kg SandBagy a kráčali s nimi po posilňovni hore-dolu. Firma Bear Foot je jednou zo spoločností , ktoré vďaka svojmu inovatívnemu prístupu k novým produktom a dopytu trhu , prichádza so stále dokonalejším vybavením pre funkčný tréning , crossfit , body core , alebo jednoduché fitness , kam produkty Bear Foot samozrejme patria tiež. Záťažové vrecia sú vyrábané z extrémne odolnej koženky . Úchytky sú vyrábané z extrémne hrubého a odolného materiálu , ktorý sa neprederie ani pri použití v outdoorovom prostredí. Jednotlivé vrecia sú opatrené úchopmi na stranách , paralelnými úchopmi zo strany jednej a dlhým paralelným úchopom zo strany druhej . Tieto úchopy sú polstrované , avšak nemajú tuhú výstuhu , aby nedochádzalo k predratiu popruhov výstuhou.


 • Bear Foot Power Bag 5 kg
  Bear Foot Power Bag 5 kg

  BEARFOOT PowerBag alebo tiež SandBag 5 kg je vybavenie pre funkčný tréning. Podobné názvy rovnakého zamerania: CORE Bag, Training Bag...

  33 €
 • Power Bag Alex 10 kg
  Power Bag Alex 10 kg

  Powerbag Alex 10 kg je záťažový vak pre funkčný tréning, crossfit. Cvičenie funkčného zamerania si vyžaduje špeciálne pomôcky, ktoré je..

  46 €
 • Bear Foot Power Bag 20 kg
  Bear Foot Power Bag 20 kg

  BEARFOOT PowerBag alebo aj SandBag 20 kg to je povinné vybavenie pre každý funkčný tréning. Podobné názvy rovnakého zamerania: CORE Bag,..

  45 €


© 2018 Športový tovar
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb